iphone 6s plus yurtdışı cihaz yardım

Bu konuyu okuyanlar

Raufdeveci98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar yarin 6s plus 64 gb cihazım dubaiden gelicek getiren kişi cihazın garantili olduğunu söylüyor cihazımın garantili olduğunu nasıl anlarım cihazla internet bağlantısı yapıldıktan sonra sanırım apple'ın sitesine düşüyormuş direk kurulumu yaptıktan sonra apple sitesine düşer mi garantili olup olmadığı yardımlarınızı bekliyorum

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Cihaz'in kutusunda bir kod oluyor onu apple sitesine giriyorsun daha ne kada garanti var gösteriyor.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Merhabalar yarin 6s plus 64 gb cihazım dubaiden gelicek getiren kişi cihazın garantili olduğunu söylüyor cihazımın garantili olduğunu nasıl anlarım cihazla internet bağlantısı yapıldıktan sonra sanırım apple'ın sitesine düşüyormuş direk kurulumu yaptıktan sonra apple sitesine düşer mi garantili olup olmadığı yardımlarınızı bekliyorum
Seri numarası ile apple ın sitesinden destek bölümünden garanti sorgulaması yaptırın ordan gözükür.Ama dubai avrupa ülkesi olmadığı için garantisini Türkiye de geçeceğini zannetmiyorum.

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Cihazın ayarlarından seri numarasını bulup buradan sorgulamasını yapıyorsun, bu kadar.

Raufdeveci98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Seri numarası ile apple ın sitesinden destek bölümünden garanti sorgulaması yaptırın ordan gözükür.Ama dubai avrupa ülkesi olmadığı için garantisini Türkiye de geçeceğini zannetmiyorum.
1687 model turkiyeyi kapsıyor diye söyleniyor 1687 model olsa dubaiden olsa garantili olmaz mı şimdi

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
1687 model turkiyeyi kapsıyor diye söyleniyor 1687 model olsa dubaiden olsa garantili olmaz mı şimdi
Avrupa dan getirilip dubaide satılıyor olabilir.Onu Apple dan öğrenebilirsiniz ancak.Normalde avrupa ülkeleri dışındaki ülkeler geçmiyor diye biliyorum ben.

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
IMEI ile Apple'ın sitesinden bakabilirsin.