iphone 6s plus kamera tamir ücreti

Bu konuyu okuyanlar

serhattekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba iphone 6s plus telefonumun optik görüntü sabitleyicisi bozuldu kamera titriyor bende telefonumu tamire gönderecektim ama telefonumun garantisi bitti ve bende ücretini merak ediyorum.

apple'ın kendi sayfasında yazan ücretlendirmede ekran hasarı ve ekran hasarıyla beraber başka hasarların fiyatı yazıyo olduğu için kamera tamiri karşılığında ödeyeceğim ücreti bilmiyorum daha önce kamera için tamire gönderen-bilgisi olan cevap verirse sevinirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Müşteri memnuniyeti adı altında ücretsiz değiştirebilirler. Sen git fiyat sor apple storea

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Lens değişimi 30tl. Diğerlerini bilmiyorum. Gdip sormak en mantıklısı.

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Apple mi ücretszi değiştirecek ? Garantisi devam eden ipadin Bi bataryası için 450 tl fiyat koyan apple?
Fabrikasyon bir hata olduğu zaman garantinin geçip geçmemesi hiç önemli değil. Sorunu ücretsiz ve genelde de cihaz değişimi yaparak çözüyorlar. Pil ile aynı şey değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

Lens değişimi 30tl. Diğerlerini bilmiyorum. Gdip sormak en mantıklısı.
O kadar ucuz olacağını hiç sanmıyorum ?. Safir olması lazım o lensin. Değilse bile apple o kadar ucuza hiçbir şey yapmaz.

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Fabrikasyon bir hata olduğu zaman garantinin geçip geçmemesi hiç önemli değil. Sorunu ücretsiz ve genelde de cihaz değişimi yaparak çözüyorlar. Pil ile aynı şey değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

O kadar ucuz olacağını hiç sanmıyorum ?. Safir olması lazım o lensin. Değilse bile apple o kadar ucuza hiçbir şey yapmaz.
Fabrika hatası 2 seneden kısa bir sürede ortaya çıkmaz mı ? Kullanıcı hatası diyebilirler. Ama dediğiniz gibi fabrika hatasıysa bile garantisi bittiğinden bedava değişim yapmama ihtimalleri var.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Size belki de ücretli değişim suna bilirler yani ne fiyat verirler bilemem ama şu kadar fiyat karşılığın da yenisini verelim derler. Siz gidin sorun en güzeli

Son mesajlar