iphone 6s plus kamera tamir ücreti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

merhaba iphone 6s plus telefonumun optik görüntü sabitleyicisi bozuldu kamera titriyor bende telefonumu tamire gönderecektim ama telefonumun garantisi bitti ve bende ücretini merak ediyorum.

apple'ın kendi sayfasında yazan ücretlendirmede ekran hasarı ve ekran hasarıyla beraber başka hasarların fiyatı yazıyo olduğu için kamera tamiri karşılığında ödeyeceğim ücreti bilmiyorum daha önce kamera için tamire gönderen-bilgisi olan cevap verirse sevinirim.

Lens değişimi 30tl. Diğerlerini bilmiyorum. Gdip sormak en mantıklısı.

Apple mi ücretszi değiştirecek ? Garantisi devam eden ipadin Bi bataryası için 450 tl fiyat koyan apple?
Fabrikasyon bir hata olduğu zaman garantinin geçip geçmemesi hiç önemli değil. Sorunu ücretsiz ve genelde de cihaz değişimi yaparak çözüyorlar. Pil ile aynı şey değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

Lens değişimi 30tl. Diğerlerini bilmiyorum. Gdip sormak en mantıklısı.
O kadar ucuz olacağını hiç sanmıyorum 😂. Safir olması lazım o lensin. Değilse bile apple o kadar ucuza hiçbir şey yapmaz.

Son düzenleme:
Fabrikasyon bir hata olduğu zaman garantinin geçip geçmemesi hiç önemli değil. Sorunu ücretsiz ve genelde de cihaz değişimi yaparak çözüyorlar. Pil ile aynı şey değil

---- Mesajlar birleştirildi ----

O kadar ucuz olacağını hiç sanmıyorum 😂. Safir olması lazım o lensin. Değilse bile apple o kadar ucuza hiçbir şey yapmaz.
Fabrika hatası 2 seneden kısa bir sürede ortaya çıkmaz mı ? Kullanıcı hatası diyebilirler. Ama dediğiniz gibi fabrika hatasıysa bile garantisi bittiğinden bedava değişim yapmama ihtimalleri var.

Size belki de ücretli değişim suna bilirler yani ne fiyat verirler bilemem ama şu kadar fiyat karşılığın da yenisini verelim derler. Siz gidin sorun en güzeli

stat counter