iPhone 6S plus ısınma ve şarj sorunu.

Bu konuyu okuyanlar

officialty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba,

iphone 6s plus marka telefonumda 1 aydır sorun yaşamaktayım. Telefonum uçak modunda dahi şarji düsuyor ekran kapalıyken mesela yatarken %50 birakiyorum uçak moduna alıyorum kalktığımda %16 gibi rakamlar görüyorum. bataryayı yeni değistirdim ayrıca ekran camım çatlaktı onuda degistirdim sorun devam etmekte mesela şuan size yazarken parlaklık en azda ve %4 şarjım giti, telefonun sağ tarafı ve ahize kısmında ekranı açtığım surece isinma oluyor sebebini bulamadım restore ettim kaç kere aynı sadece yakınlık sensoru bozuk telefonun o isinma yapabilir mi onu dusunuyorum bu konu hakkinda fikri olan var mi yada bu sorunu yaşayan garantisi falan bitik telefonun konum arka plan uygulamalari icloud yedeklemesi vs kapalı

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ekran değişimi teknik servisdemi yapıldı eğer telefoncudan gelan değiştirdiysen orjinal ekran değil bu sorun ondan kaynaklanıyor olabilir..

officialty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
normal telefoncudan değisti

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ekran orjinal olmadığı için batarya da değişti demişsin batarya da orjinal değil böyle sorunlar yaşayabilirsin..

officialty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran degismedi zaten cami degisti sadece heralde ilk batarya degistiren ben degilimdir bu normal mi kardeşim

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Daha önce böyle sorunlar varmıydı zaten herkesde olacak diye birşey yok şans meselesi ürün orjinal olmayınca böyle sorunlar olabiliyor ısınmaya batarya da sebep olabilir..

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
AYARLAR -> PİL -> PİL SAĞLIĞI

Bu ekranda pil sağlığınız hakkında ne görüyorsunuz?

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311

Bu durumda uzaktan yardım olunacak bir durum yok gibi. Ekran değişimi olmadığını veya batarya değişimi olmadığını belirttiniz. Batarya sağlığınız da %100 olduğuna göre uzaktan anlaşılan bir sorun yok. Siz en iyisi normal bir telefoncu yerine, servise gönderin.