İphone 6s orta tuş daha sert

Bu konuyu okuyanlar

gurkankartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
merhabalar, iphone 6s kullanıcısıyım orta tuş arkadaşımdaki 6s e göre daha sert çıt diye ses geliyor ve tuşa basmadan parmağımla hafif üstüne gelince basıyormuş gibi bir his veriyor.

phlvn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar, iphone 6s kullanıcısıyım orta tuş arkadaşımdaki 6s e göre daha sert çıt diye ses geliyor ve tuşa basmadan parmağımla hafif üstüne gelince basıyormuş gibi bir his veriyor.
Bu tarz sıkıntılar için yetkili servise başvurmanı tavsiye ederim.

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738

Hocam bir kaç sıkıntı daha varsa, eğer servise gönderirsen direkt değişim yaparlar. Bir sorun oluşturmaz ama emin olabilirsin.

deniz1410

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KARDESIM BENDE IPHONE 5S VARDI AYNI SORUN VARDI GONDERDIM YETKILI SERVISE HOME TUSU SORUNU YUZUNDEN , VE CIHAZDADA ISINMA VARDI ONU DA DILE GETIRDIM AMA TELEFON ORTA TUS YANİ HOME TUSU DONANIMSAL BIR ARIZA OLDUGU ICIN CIHAZIN 20 GUN ICINDE DEĞİŞİMİ OLDU GÖNDER SIFIR 6S AL KEYFINE BAK

Bozok6632

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende sana şunu söyleyim arkadaşımda 6 var kütük gibi orta tuş var benim 6s benimki dokunduğumu bile farketmiyorum Harika bunun arıza olduğunu sanmıyorum bence göndermeden önce servisten bi bilgilendirme al bence