İphone 6s nereden almalıyım ? En ucuz nerede bulunur ?

Bu konuyu okuyanlar

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
İyi akşamlar, iyi forumlar. 6s 32gb alacağım malum teknomarketlerde 2899 tl daha ucuza bulabileceğim bir yer var mı ? Bir telefoncuda buldum 2750 ye bırakırım dedi. (Araba grubundan bir telefoncu) nasıl olsa garantisi apple garantisi olacağı için nerden aldığımın bi önemi yok diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ? Nakit 2700tl param var.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hepsi buradada 2700e var.
6S almak konusunda fikrimi sorarsan bence alma başka cihazlara yönel

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Hepsi buradada 2700e var.
6S almak konusunda fikrimi sorarsan bence alma başka cihazlara yönel
2600 e başka bi telefoncudan buldum. Hocam vallaha ben iphonecuyum. Şuan 6plus var. Anneme telefon alcaktık kolay kullanımı olsun diye iphone 6 alalım dedim kredi çektik. Ekranı küçük diye pek içine sinmemiş. Benim telefonu veriyim diyince kabul etti. Bende de 700tl para var almışken 6s alıyım. Hatta arabanın çıkma tamponunu satarsam 7 alıyım

M

Murat Burç

SDN Okuru
2600 e başka bi telefoncudan buldum. Hocam vallaha ben iphonecuyum. Şuan 6plus var. Anneme telefon alcaktık kolay kullanımı olsun diye iphone 6 alalım dedim kredi çektik. Ekranı küçük diye pek içine sinmemiş. Benim telefonu veriyim diyince kabul etti. Bende de 700tl para var almışken 6s alıyım. Hatta arabanın çıkma tamponunu satarsam 7 alıyım
Yahu tampon falan ne karıştıyorsun geç o işleri bence
S7 Edge , S7 ,mate 9 ithalatçıdan P10 plus , P10 plus alırsan Mate 9u ele. bunlara bak

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Yahu tampon falan ne karıştıyorsun geç o işleri bence
S7 Edge , S7 ,mate 9 ithalatçıdan P10 plus , P10 plus alırsan Mate 9u ele. bunlara bak
Abi vallaha sağolasın. Androidden ağzım yandı benim. İphone dan devam edicem ben. Telefocudan alsam sorun olur mu ? Appleın sitesinden seri no dan garantiden sorgularım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Abi vallaha sağolasın. Androidden ağzım yandı benim. İphone dan devam edicem ben. Telefocudan alsam sorun olur mu ? Appleın sitesinden seri no dan garantiden sorgularım.
Ben hala almamanı öneriyorum şiddetle almamanı öneriyorum.
Sorun noktasında benim arkadaşım telefoncudan aldı onda sorun yoktu.

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Ben hala almamanı öneriyorum şiddetle almamanı öneriyorum.
Sorun noktasında benim arkadaşım telefoncudan aldı onda sorun yoktu.
Ben telefon önerisi istemiyorum yer önerisi istiyodum :). En ucuz bulduğum telefoncudan alıyorum ozaman :)

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Nerede uygun bulursan al yeterki faturası olsun zaten apple de ithalatçı garanti diye bir şey Yok eğer Türkiye telefonuysa garantisi tek bir nokta diğer firmalar gibi değil
Müşteri faturalar varya bozduruyolar onlardanmış. Ama apple da neticede fatura istemiyolar.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Müşteri faturalar varya bozduruyolar onlardanmış. Ama apple da neticede fatura istemiyolar.
Bilmiyorum söylediğiniz şeyi duymadım doğru istemiyor yani demek istediğim tr cihazı olsun yeter distribütör ithalatçı garantili diye birşey Yok. Ama fatura olması 2. El satarken aranan birşey birde apple kimliğinin şifresini unuttursan fatura istiyorlar kırmak için

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Bilmiyorum söylediğiniz şeyi duymadım doğru istemiyor yani demek istediğim tr cihazı olsun yeter distribütör ithalatçı garantili diye birşey Yok. Ama fatura olması 2. El satarken aranan birşey birde apple kimliğinin şifresini unuttursan fatura istiyorlar kırmak için
Şuan da iphone kullanıyorum zaten. Unutmam icloudu felan aktif olarak kullanıyorum zaten. Faturası var 3 temmuzda alınmış.