iPhone 6 Alınır mı?

Sizce; iPhone 6s Alınır mı?

• Evet, alınır.

• Hayır, alınmaz.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

azememo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar efenim. Benim asıl telefonum Redmi Note 7, ikinci telefon olarak (oyun oynamak ve diğer hattımı kullanmak için) AliExpress'ten iPhone 6s almak istiyorum. Baktım, 1100-1200 tl arası fiyata kullanılmış unlocked iphone 6s'ler var, benim için kullanılıp/kullanılmaması önemli değil, ikinci telefon zaten, işimi görsün yeter. Sizce bu telefon alınır mı? Değerli tavsiyelerinizi 4 gözle bekliyorum. Küçüklerimin gözlerinden, büyüklerimin ellerinden öperim. Saygılarla..

Son düzenleyen moderatör:

emregokdal46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
700 800 tl iphone 6s için bence gayet iyi.Fakat aliexprese fazla güvenmiyorum size teslim edilmesi uzun sürebilir veyatta arızalı çakma vs. .fakat güveniyorum derseniz iyi bir seçenek

azememo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
700 800 tl iphone 6s için bence gayet iyi.Fakat aliexprese fazla güvenmiyorum size teslim edilmesi uzun sürebilir veyatta arızalı çakma vs. .fakat güveniyorum derseniz iyi bir seçenek
Hocam yeni kontrolümde imei kaydı falan derken 1136TL'yi buluyormuş, bence yine de makul fiyat. AliExpress'i çok kullanıyorum, daha önceki telefonumu da oradan aldım. Sorun yok o konuda.

emregokdal46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Tez

Hocam yeni kontrolümde imei kaydı falan derken 1136TL'yi buluyormuş, bence yine de makul fiyat. AliExpress'i çok kullanıyorum, daha önceki telefonumu da oradan aldım. Sorun yok o konuda.
1136 da yine aynı şekilde gayet iyi fiyat parmak izi vs hepsi çalışır vaziyetteyse hayırlı olsun diyebilirim sana

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
En azından 7 alınabilirdi bu son güncelleme 6s için 1/1.5 seneye uygulama desteği sıkıntısı çekersin 7 iyidir ikinci telefon olarak.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Öncelikle alınmaz.

İkincisi Aliexpress'den cihaz gelmez TR'ye. Gelirse de vergileri dayarlar.

Getirteceğim illa derseniz yurtdışından gelecek bir arkadaşınızın adresine yönlendirin.

azememo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle alınmaz.

İkincisi Aliexpress'den cihaz gelmez TR'ye. Gelirse de vergileri dayarlar.

Getirteceğim illa derseniz yurtdışından gelecek bir arkadaşınızın adresine yönlendirin.
Ben Azerbaycanda yaşadığım için %0 vergi ile getirtebiliyorum.

bilgili_bekir58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar efenim. Benim asıl telefonum Redmi Note 7, ikinci telefon olarak (oyun oynamak ve diğer hattımı kullanmak için) AliExpress'ten iPhone 6s almak istiyorum. Baktım, 1100-1200 tl arası fiyata kullanılmış unlocked iphone 6s'ler var, benim için kullanılıp/kullanılmaması önemli değil, ikinci telefon zaten, işimi görsün yeter. Sizce bu telefon alınır mı? Değerli tavsiyelerinizi 4 gözle bekliyorum. Küçüklerimin gözlerinden, büyüklerimin ellerinden öperim. Saygılarla..
1100-1200 tlye türkiyedede iphone var ali exprese gerek yok