iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

emuh

Asistan
Reaksiyon puanı
18
S4’u baz alipta degerlendirme sen yinede.s4’e kizip ip6 alinmaz.kuluptende al diyen olmaz heralde.bu soruyu 1-2 sene once sorman lazimdi.
Dostum asıl problem s4 değil. Doğrudur her telefon problem çıkartabilir ama teknik servise gittiğinde önemli olan adam yerine konulmak. Bir servis bana benden kaynaklı olmayan birşeyi bana sen telefonu elinde tuttuğun için o telefon soyulur kullanıcı hatası diyorsa valla ben o markaya bidaha bulaşmam :)

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Dostum asıl problem s4 değil. Doğrudur her telefon problem çıkartabilir ama teknik servise gittiğinde önemli olan adam yerine konulmak. Bir servis bana benden kaynaklı olmayan birşeyi bana sen telefonu elinde tuttuğun için o telefon soyulur kullanıcı hatası diyorsa valla ben o markaya bidaha bulaşmam :)

Servis kismi oyle malesef apple disinda.haklisin bu sekilde dusunursen,sirf ondan bile apple alinir.digelerinin en buyuk eksigi malesef bu noktada.insani adam yerine koymamak.bi nevi kaderinle basbasasin...

emuh

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Servis kismi oyle malesef apple disinda.haklisin bu sekilde dusunursen,sirf ondan bile apple alinir.digelerinin en buyuk eksigi malesef bu noktada.insani adam yerine koymamak.bi nevi kaderinle basbasasin...
Aynen kardeşim benim. İphone alırsam en azından 2 sene kesin garantisi var anında değistiriyorlar. Ama öbür markalarda servise verdiğindd acaba ne diyecekler diye 1 ay bekliyoruz sonra yazılım güncelleyip gönderiyorlar :D

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Aynen kardeşim benim. İphone alırsam en azından 2 sene kesin garantisi var anında değistiriyorlar. Ama öbür markalarda servise verdiğindd acaba ne diyecekler diye 1 ay bekliyoruz sonra yazılım güncelleyip gönderiyorlar :D

O zaman az daha uzerine cikip 6s dusun.kuluptende ses cikmamis.demekki artik alinmamasi anlamina geliyor diyebiliriz.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Aylar önce 7 ile olmam gerekirken 6 Plus ile aranızdayım.. :confused::confused:

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Dostlarım merhaba. Bu zamana kadar LG,Samsung ve General Mobile kullandım. Iphone hep almak istiyordum ama üni öğrencisi olduğum için o parayı vermek istemiyordum. Ama kullandığım 3 marka ile ya serviste kavgalık oldum ya da Tüketici hakem heyetine gitmek zorunda kaldım. Artık bıktım. O yüzden şuan en uygun fiyatlı olan Iphone 6 almayı düşünüyorum. Sizce almam hata olur mu?

Merhaba, zaman çok hızlı ilerliyor ve zamanında çok iyi bir seçenek olan iphone 6 artık öyle değil. Şimdi tüm markalar çok iyi telefonlar üretiyor. Bence farklı bir seçeneğe yönel...

Servis konusunda huawei çok iyi övgüler alıyorum.

Bide kişisel eleştirimdir. Seni idare edecek bir telefonun varsa çalışmaya başladığında kendine telefon al, eğitim bütçeni telefonlar için kullanma... Ailen seni kırmak istemeyebilir ama senin onları anlayarak davranman, onların gözünde olgunluk belirtisi olur.

mehmetfatihkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
merhabalar benim bir derdim vardı inşallah okursunuz ben bundan 2 ay önce kaza geçirdim telefonum suya girdi ve çalışmadı ben yaptırmak için turkcell e götürünce garantili iphone 6s imi kendi verdiği telefoncuya gönderdi ve (bak kardeşim biz yaptıralım daha ucuz olur sıkıntı çıkmaz zorluda sıkıntı çıkarırlar 2-3 ay sonraya verirler gibi laflar ettiler )üstüne 600 lira istedi ben o kadar param olmadığı için yok dedim telefonumu geri gönderdiler apple zorlu center a götürünce parçalarla oynadığını söylediler telefonumun garantisi gittiği için yaptııramıyorum kvk da geri gönderiyor sürekli , telefonumu size getirsem siz yapabilir misiniz size çok güveniyorum parası neyse veririm çok üzülüyorum 3 aydır fatura ödüyorum boşu boşuna lütfen yardımcı olun

srdrucgurz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar cihazı satmak istiyorum 1 sene garantisi kutusu ve faturası duruyor güzel cihaz ne yapmam lazım kaça vermem lazım ?

erdnrl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar,
ios 11’i yükledikten sonra whatsapp bu hatayı vermeye başladı, ayrıca video izlerken ekran donuyor ve bazen yön sensörü tutukluk yapıyor. Daha önce bu gibi durumlarla karşılaşmış olan var mı? Yada bu sorunların sebebi nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
D2EFDCBA-05F7-45AA-BCBA-9EAC052AB59D.png

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Merhaba arkadaşlar,
ios 11’i yükledikten sonra whatsapp bu hatayı vermeye başladı, ayrıca video izlerken ekran donuyor ve bazen yön sensörü tutukluk yapıyor. Daha önce bu gibi durumlarla karşılaşmış olan var mı? Yada bu sorunların sebebi nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Ekli dosyayı görüntüle 29904
6S Plus kullanıyorum daha önce hiç böyle bir hata ile karşılaşmadım. Uygulamayı silip tekrar yükleyin veya cihaza reset atın diğer sorunlarla birlikte düzelme ihtimali yüksek.

.Space.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Konu olarak açtım ama sonradan farkettim konuyu kusura bakmayın.Konu içeriğini yazayım

Öncelikle herkese merhaba

Kardeşimde iPhone 6 plus var. Geçtiğimiz aylarda arabada sıcakta unutuyor telefonu ve telefon artık sürekli soğutma modunda takılı kalmıştı. Yani telefon kendini açıldıktan sonra 30-40 sn soğutun uyarısı veriyordu. Ama telefon soğuktu.Ekranı değiştirip, farklı ekran takıp sonucu denedik, bu sefer o hata gitti.Uzun zamandır kullanılmadığı için belli bir süre sonra tekrar verebilir aynı hatayı bilemiyorum. Bataryada da sorun yok. Fakat ekranda sağ üstte siyah kararmalar oluşmuş, internetten araştırdığıma göre anakart ışık entegresi sorunuymuş ve her yeni ekranda bu siyah görüntü var ve ayrıca anakartta ekran soketlerine ve aşağı doğru el ile dokununca anakartta ısınma başlıyor.Sizce telefon yapılmaya değermi? yoksa çöp olmuşmudur?

Eray_ışık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm ıphone a geçmek istiyorum fakat kararsız kaldım, iPhone se mi yoksa ıphone 6 mı (bütçem bu kadar 2 liranın üstüne çıkamıyorum) yardımcı olursanız çok sevinirim ☺

Reaksiyon puanı
68
Iphone parmak izi okumuyor önceden ne güzel sorun yoktu şu 2 günden beri okumama başladı birde parmak izlerini iptal ediçem kayıtlı parmak izi yok ama kilit ekranında parmak izi gösteriyor okutuyorum açmıyor nasıl çözebilirim bu sorunu

mr_brownii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar.
İphone 6 kullanıcısıyım, telefonum daha 2 aylık,1 ay önce telefonu cebimden düşürdüm hiçbir şey olmadı sanmıştım ama titreşim çalışmadığını farkettim bir gün sonra titreşim kendine geldi. Telefonu her düşürdüğümde 1 gün bana trip atıp titreşim çalışmıyor bu neden oluyor çözemedim şuanda 10 dk önce düşürdüm şuanda çalışmıyor.
Yardımcı olduğunuz için şimdiden saolun

djdestroyer01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Eski telefonum iPhone 6 o sayılıyo mu? Yoksa X kullananlar kulübüne gidicem.

İphoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MERHABALAR İOS 11.4.1 KULLANIYORUM VE TELEFONUM İPHONE 6 AİLE BİREYLERİMDE DENEDİĞİM ZAMAN TOUCH İD SORUNSUZ VE HIZLI ŞEKİLDE PARMAK İZİNİ KABUL EDİYOR FAKAT BEN YAPINCA KAYDETMİYOR ETSE BİLE SORUN ÇIKARIYO (TOUCH İD BOZUK DEĞİL)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Iphone parmak izi okumuyor önceden ne güzel sorun yoktu şu 2 günden beri okumama başladı birde parmak izlerini iptal ediçem kayıtlı parmak izi yok ama kilit ekranında parmak izi gösteriyor okutuyorum açmıyor nasıl çözebilirim bu sorunu
YA O SORUN BENDE DE VAR YA ÇÖZÜM BULURSAN BENİMLE DE PAYLAŞ REİS BENDE SİLDİĞİMDE İSTEMİYO PARMAK İZİ AMA BEN DE BİR TÜRLÜ KAYDEDEMEDİM ŞU PARMAK İZİMİ AİLEDE BİTEK BENİMKİNİ KAYDETMİYO

Son düzenleme:

erhanova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle bir kulübün üyesi olduğum için ne kadar mutlu olduğumu anlatamam :D

djdestroyer01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
İos 12 yükleyen var mı ios 11’e göre hızlı mı deneyimlerinizi söylerseniz sevinirim

ahmetay34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
3 yıldır kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım daha

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
2016 yılı Aralık ayından beri 6S Plus kullanıyorum hiç bir sorun yok, 12.1.2 son sürümdeyim. Şarj sorunu haricinde bir sıkıntı yok. Gidebildiği yere kadar devam. Telefondan çok memnunum.

ahmetay34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
benim pil sağlığı servis ve maksimum kapasite 76 gözüküyor acaba 50 lere kadar kullansam sıkıntı olur mu ? yada değiştirsem mi

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
benim pil sağlığı servis ve maksimum kapasite 76 gözüküyor acaba 50 lere kadar kullansam sıkıntı olur mu ? yada değiştirsem mi
Benim 6S Plus' ın pil sağlığı %79 ve servis uyarısı var. 2 yıllık cihaz ama hemen %79 olması ilginç. % 50' lilere kadar sorun olmaz ama power bank taşırız sanırım yanımızda.

ahmetay34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Aynen Çok çabuk düşmüş seninki.Bence değiştirmek daha mantıklı olur bu durumda