Iphone 6 plus-6s plus ekran koruyucu ne alınmalı?Slikon Seffaf Kılıf Öneriniz?

Bu konuyu okuyanlar

Mx252zdarx105p001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İyi günler arkadaşlar 2 gündür arastırıyorum ekran koruyucuları ile alakalı,Telefona mini bir servet verdik verdigimiz gibide onu saglam şekilde korunması gerek aklımda 2 tane ekran koruyucu markaları var Dafoni vs Buff ekran koruyucusu sizce hangisi daha iyi,aynı zamandada ekran ı hissetmede sorun olmıcak sizce hangisi? 2.Olayım ise seffat bir slikon kılıf istiyorum diger kılıflar telefonluktan çıkarıyor başka bişeye benziyor kaba gözüküyor onun için slikon seffaf kılıf istiyorum önere bileceginiz kılıf varmı ?

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Ben Buff kullanıyorum. İyi güzel koruyor ama çok çabuk çiziliyor.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Buff ekran koruyucu spigen lquid crystal kap

Mx252zdarx105p001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Buff yerine dafoni istiyorumda forum dakilerin yorumuna göre hareket edecem buff hakkında çok test falan yapılmıs fakat dafoni hakkında ne yazıkkı o kadar yok

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Ben buff kullanıyordum telefonundğşğrmediğim için ne kadar sağlam bilemem bende testlere göre aldım ama şunu test ettim piyasa malı alınca kabarcık yapıyo ama buffta öyle birşey olmuyo

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Ben buff kullanıyordum telefonundğşğrmediğim için ne kadar sağlam bilemem bende testlere göre aldım ama şunu test ettim piyasa malı alınca kabarcık yapıyo ama buffta öyle birşey olmuyo
Size katılıyorum. Buff u direk hiç eğip bükmeden telefona oturttum. Bi tane bile kabarcık kalmadı. Piyasadi jelatinler(temperli değil) direk oturmaz. Çok zor üstten ya da alttan hava alınarak uygulanır. Buffda çok zor hava kabarcığı bırakmak (3kere taktım) Sağlamlığa gelirsek kız arkadaşım yaklaşık 1.70cm den telefonumu yere düşürdü bir şey olmadı. Hatta bişey oldu diye korktu resmen ekrana 2 kere vurdum bak bu sağlam buna bişey olmaz diye. 3 kere uygulamamın sebebi de biri ilk aldığımda, diğeri telefonum garantiden değiştiğ için diğerdi de abimin telefona. Uygulaması kolay. Koruyuculuğu mükemmel.

DerAppleist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
addisson diye bi kırılmaz cam var çok ince, ekran hissi de harika sanki bir şey yokmuş gibi, vatan bilgisayarda bulabilir hatta orda taktırabilirsin bile

he bi de ucuz, ben 20₺ya almıştım ama şuan 27 sanırım

Bahadir06ANK

Asistan
Reaksiyon puanı
76

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben sade vatandaş telefoncudan aldığım 10tl değerinde sert şeffaf kılıf kullanıyorum

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
İyi günler arkadaşlar 2 gündür arastırıyorum ekran koruyucuları ile alakalı,Telefona mini bir servet verdik verdigimiz gibide onu saglam şekilde korunması gerek aklımda 2 tane ekran koruyucu markaları var Dafoni vs Buff ekran koruyucusu sizce hangisi daha iyi,aynı zamandada ekran ı hissetmede sorun olmıcak sizce hangisi? 2.Olayım ise seffat bir slikon kılıf istiyorum diger kılıflar telefonluktan çıkarıyor başka bişeye benziyor kaba gözüküyor onun için slikon seffaf kılıf istiyorum önere bileceginiz kılıf varmı ?
buff iyidir kardeşim...

Mx252zdarx105p001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Buff var şuan aklımda Buff kadar kaliteli ucuz varsa önerebileceginiz onuda düşünebilirim tavsiyeleriniz dogrultusunda

❤BESIKTAS❤

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaslar iphone xsmax icin kirilmaz cam ve kilif ariyorum kilif seffaf tercihm darbeyi hissetmyck ne sekilde duserse dussun

akalin.kerem

Finest Сasual Dating - Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Selam arkadaslar iphone xsmax icin kirilmaz cam ve kilif ariyorum kilif seffaf tercihm darbeyi hissetmyck ne sekilde duserse dussun

Merhaba, bir kere şu konuda anlaşalım kırılmaz cam diye bir cam maalesef yok :) işin latifesi bir yana aksesuar sektöründe olan biri olarak size Baseus ürünlerini tavsiye edebilirim. Ürünler hem kalite seviyesi yüksek hem de ekonomik anlamda uçuk fiyatlara sahip değiller. Biz diğer markaları da satıyoruz ama söylediğim gibi Baseus marka ürünleri incelemenizi tavsiye ederim.