iPhone 6 hâlâ iş görür mü ?

Bu konuyu okuyanlar

Ahmets89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar iPhone 6 cihazım var sanki eskisi gibi randımanlı değil artık kasmalar vs. Androide mi geçsem diyorum önerileriniz nelerdir

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Maalesef tavsiye etmiyoruz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütçeniz yetiyorsa yeni telefon almaya geçin öbür türlü zorlamaya gerek yok.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Bataryanız eskidiyse bataryanızı değişin ve itunes üzerinden temiz bir restore yapın. Cihaz canavar gibi olacaktır. Android bende tavsiye etmiyorum. iOS'dan sonra zulüm gibi gelebilir.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Burdada denildiği gibi eski nesil İphone alınmaz.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Güzel kardeşim o bakış açısı eğer beklentinizi karşılamıyor ve bütçeniz varsa ona göre öneri yaparız. Ben özel bir şirkette muhasebe işi yapıyorum bunu neden dedin dersen çok zengin iş adamı geldiği oluyor 5s kullananı bile gördüm hebasını siz yapın yani beklenti meselesi tamamen

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Sıkıntı bataryada ise sanırın 125 tl gibi bir fiyata değişim yapılıyor (6s i veya 6 sı olan birisi değiştirmişti) ya da üstte dendiği gibi format attır ama benim önerim batarya değiş tahminen düzelir 0 alınmaz ama elinde iphone 6 falan varsa bataryası değiştirilmeye değer bir telefon.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Apple destek uygulamasının sohbet bölümünden batarya analizi yaptırırsan bataryanın durumunu öğrenirsin büyük ihtimal batarya değişimiyle sorunun çözülecektir telefon değiştirip masrafa girmene gerek yok

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Apple destek uygulamasının sohbet bölümünden batarya analizi yaptırırsan bataryanın durumunu öğrenirsin büyük ihtimal batarya değişimiyle sorunun çözülecektir telefon değiştirip masrafa girmene gerek yok
Sohbet bölümünden nasıl yapılıyor ki batarya analizi İME İ numarasını mı istiyorlar cihazın ölçümler için?

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Yok sistemden onlar sana gönderiyor sende ayarlar-gizlilik-analiz bölümünden apple destekle tanıya başla seçeneğine tıklıyorsun 2-3 dakika sonra işlem bitiyor ve sana bataryanın durumunu söylüyorlar çok basit bir işlem herkese öneririm denemesini

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Yok sistemden onlar sana gönderiyor sende ayarlar-gizlilik-analiz bölümünden apple destekle tanıya başla seçeneğine tıklıyorsun 2-3 dakika sonra işlem bitiyor ve sana bataryanın durumunu söylüyorlar çok basit bir işlem herkese öneririm denemesini
Apple Destek uygulaması telefonumda mevcut. Yarın mesai saatleri içinde bunu denemeliyim o zaman.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Apple Destek uygulaması telefonumda mevcut. Yarın mesai saatleri içinde bunu denemeliyim o zaman.

Sabah 08:00 ile akşam 19:45 e kadar ulaşabilirsin müsait olduğunda 10 dakikada halledebilirsin hemde en doğru yıpranma değerini görmüş olursun bataryada ki

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Sabah 08:00 ile akşam 19:45 e kadar ulaşabilirsin müsait olduğunda 10 dakikada halledebilirsin hemde en doğru yıpranma değerini görmüş olursun bataryada ki
Arama planlama yaptım lakin beni farklı bir ülkeden iki kez aradılar. Lakin güvenemediğim için açmadım. Neden ülkemizden aramadılar anlamış değilim.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Arama planlama yaptım lakin beni farklı bir ülkeden iki kez aradılar. Lakin güvenemediğim için açmadım. Neden ülkemizden aramadılar anlamış değilim.
Arama değil sohbet var oradan yapacaktın :) pil değiştirme bölümüne girince daha fazla yardım alın yazan yerin yanında tümünü göre bas sohbet diye yazıyor ona girmen lazımdı

Son düzenleme: