İphone 5s ya da LG G3 ?

Bu konuyu okuyanlar

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaslar

telefon alıcam ama ikisi arasında kararsız kaldım.

beklentim hiç donmayacak özellikleri yüksek olsun işte nebilim siz karar verin :) ama donmasın hiççç

iphone 1500 tl degermi? yada 1200-1300 tlye yüksek özellikli LG'mi alsam??
siz olsanız hangisini alırdınız neden?

Kenpachi

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
HTC One M8 derim. G3'ten daha performanslı ve iki telefondanda daha güçlü ve iyi bi telefon. Kasası sağlam bayağı. G3'lerde ekranda sararma oluyor, 5-5S'lerin devriyse geçti artık. 1500'e M8 yakalanabiliyor indirimlerde.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhabalar;

Kasma, donma, takilma konularinda iphone 5s'in karnesi oldukca iyi. O nedenle bu konularda kullaniciyi daha memnun ettigi icin iphone 5s daha iyi bir tercih.

Cervemde lg g3 alan ve sadece sosyla medya icin akilli telefon kullanan arkadasim g3 den oldukca sikayetci. Yani kotulemek icin degil izlenimlerin bunlar. Bu nedenle akicilik kasmama konularinda 5s al. Mesela ben full hd ekrani performansi olumlu yonde etkiler diye g3 yerine sony xperia z2 almistim g3 den daha performansli calisiyordu. Sizde kucuk ekran seviyorsaniz sony xperia z3c veya iphone 5s tercoh edebilirsiniz. Z3c gerek batarya gerek hd ekranda snapdragon 801 performansi ile resmen ucuyor. Kasa malzemeside guzel. Tek eksi yonu kamera. Oda cok kotu degil yani.

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler. başka önerisi olan yok mu?

sadece iphone 5s ve lg g3 hangisini alırdınız siz olsanız neden?

Kudurcini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iphone 5s performansı baya iyi bir telefon. Yada onun yerine sony xperia m5 de olabilir. Gayet iyi bir telefondur xperia m5

mmayda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba kardeşim donma kasma istemezsin ıphone tavsiye ederim.ıos ıphone için yapıldığı için hızlı ve stabil oluyor ama ileride gelebilecek ıos güncellemeleriyle değişme olabilir.bütçen yeterliyse ıphone 6 ve 6s tavsiye ederim.

M3rTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
135
5s kesinlikle tavsiye etmem nedeni ise uygulamalar arası geçişte takılma bataryası çok kötü berbat denilebilecek derecede. kamerası yetersiz. bir takım uygulamada donup kalıyor hard reset gerektiriyor.bunu hep yapmıyor ama 20 kere girince 3-4 kere donuyor.uygulamalardan atıyor zorlanınca .bunlar benim 1 yıl içerisindeki deneyimlerim.ios alacaksan en iyisini alacaksın6s. 5s devri bitti ios 9 la beraber.1 hafta önce androide geçtim telefon buymuş dedim resmen. android tarafında xperia m5 tavsiye ederim

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
5s kesinlikle tavsiye etmem nedeni ise uygulamalar arası geçişte takılma bataryası çok kötü berbat denilebilecek derecede. kamerası yetersiz. bir takım uygulamada donup kalıyor hard reset gerektiriyor.bunu hep yapmıyor ama 20 kere girince 3-4 kere donuyor.uygulamalardan atıyor zorlanınca .bunlar benim 1 yıl içerisindeki deneyimlerim.ios alacaksan en iyisini alacaksın6s. 5s devri bitti ios 9 la beraber.1 hafta önce androide geçtim telefon buymuş dedim resmen. android tarafında xperia m5 tavsiye ederim

Kardeş sen 5s dedin demi alakası yok dediklerinle bi batarya kardeşim. G3 den batarya hariç önde cihaz.

Apple Fan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim biraz az salla!
Nedir Bu Apple Düşmanlığı??

Konuya gelicek olursak iPhone 5s Alman senin için daha iyi olacak kardeşim

ulassblc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
iphone 5s aldim şuana kadar tek sikintim bataryasi berbattttt.... Onun dişinda her şeyi hoşuma gidiyor...

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
iphone 5s aldim şuana kadar tek sikintim bataryasi berbattttt.... Onun dişinda her şeyi hoşuma gidiyor...

iphone'un son cikan plus modelleri disinda zaten batarya performansinin kotu oldugunu cumle alem biliyor. Ama sana sunu soyliyim g3 alsaydin da batarya suren cok iyi olmucakti. 2k ekran yuzunden masallah pili somuruyor.

Hayirlisi olsun, umarim memnun kalirsiniz.

M3rTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
135
cihaz bende inanmayan gelip bakabilir

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=319479]AppleFan[/MENTION] adından belli görende sanar iphone kusursuz telefon . nasılda tutuştu gercekleri söyleyince