iPhone 5s Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Yaklaşık 8 ay önce aldığım iphone 5s telefonumun ekranı kırıldı 2 hafta önce servise verip geri aldım ve telefonumu günde 3 kere şarj etmek zorunda kalıyorum. Öncelikle ios 11.0.3 şarj problemi var sanıyordum fakat ios 11.1 sürümüne geçtiğim halde sorun devam ediyor. Telefonu verdiğim servis Apple’ın yetkili servisi değildi normal telefon servisiydi. Telefon bataryasının değiştirilip yan sanayi batarya takıldığından şüpheleniyorum eğer değiştiyse nasıl anlayabilirim? Yardım ederseniz sevinirim.
iPhone'unuzu Kaç Kez Şarj Ettiğinizi Görün! - Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net

Arkadaşım 5S kullanıyor youtube izlerken bile ısınma sıkıntısı yaşıyor cihazda sizce neden olabilir bu ?
Bende düşünüyorum 5s yada SE e geçmeyi ama kararsızım çok sıkıntı yaşatırmı yaşatmazmı. Hep büyük ekranlı android kullandım senelerdir. Sıkıldım büyük ekrandan, 5s sıfır bulunabiliyor hala fiyatı makul ne dersiniz arkadaşlar.
5s alma bence şuan apple da 5s stok sıkıntısı var garantiye giden 5s ler gelmiyor 2 ay oldu servise vereli benden daha uzun süre bekleyenler var nette bununla ilgili birçok şikayet mevcut

Son gelen sürüm güncellemeleriyle sorunlar patlak vermeye başladı sanırım kasma ısınma hızlı şarj bitirme gibi

Almayın aldırmayın. Şuan alınabilecek en ucuz “hala düzgün çalışan” Iphone 6stir.İlla küçük ekran istiyorsanız SE alın.

J7 prime mı verip 5s alıyorum dayanamadım dönücem tekrar iosa :) 5s eskı telefonum hiç şikayetim yoktu ama yeni ios sürümleriyle durum nası arkadaşlar şarj falan?

J7 prime mı verip 5s alıyorum dayanamadım dönücem tekrar iosa :) 5s eskı telefonum hiç şikayetim yoktu ama yeni ios sürümleriyle durum nası arkadaşlar şarj falan?
Telefonun batarya sağlığı 3. parti uygulamalarda %90 gözüküyor ve günde az kullansam bile 2 kere şarj ettiğim oluyor.Ayrıca telefon klavyede bile kasıyor,ayarlara 3 saniyede giriyor.

Telefonun batarya sağlığı 3. parti uygulamalarda %90 gözüküyor ve günde az kullansam bile 2 kere şarj ettiğim oluyor.Ayrıca telefon klavyede bile kasıyor,ayarlara 3 saniyede giriyor.
Sen bunu dedikten sonra elimdeki 5s de ayarları denedim ama gayet normal şekilde 2 saniyede açıldı ki ilk çıktığı zaman ile aynı ilk çıktığında aldım şarj sorunu var onda kesinlikle haklısın ama artık 1500 mAh telefondan bir şey beklemem gerektiği düşüncesindeyim.