iPhone 5s Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

dogukanservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen bende ilk çıktığında aldım ama 5s ile 5 ve 5c'nin arasındaki tek fark touch id ve slow mode !

solak17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar cihazı restore edicem,itunes açtım cihazı kapattım home tuşuna basılı tutarak usb kablosunu bağladım geri yükle dedim itunes ta üstte 1 öğe indiriliyor diyor sanırım önce pc indirip indirdikten sonra cihaza kuracak. Ama cihaz itunes bağlı iken kendi kendine açıldı ne yapmam lazım bu arada hala itunes ta indirme devam ediyor ve cihaz açık.

8a4a3uzy.jpg

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
O kendisi kapatır gerekince. Ellemeyin.

ntetik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 5s 32 Gb Space Grey kullanıcısıyım ve inanılmaz memnunum imkanı olan herkese tavsiye ederim. ;)

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
iPhone iOS7 kullananlardan gören, dikkatini çeken var mı bilmiyorum da az önce bir şey dikkatimi çekti hoşuma gitti. Saat uygulamasının simgesindeki analog saat de zamanı gösteriyor. Widget gibi çalışıyor. 2x2 boyutlarında olsaymış güzel olurmuş aslında. :)

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
iPhone iOS7 kullananlardan gören, dikkatini çeken var mı bilmiyorum da az önce bir şey dikkatimi çekti hoşuma gitti. Saat uygulamasının simgesindeki analog saat de zamanı gösteriyor. Widget gibi çalışıyor. 2x2 boyutlarında olsaymış güzel olurmuş aslında. :)
Takvimde öyle :) hava durumu ve haritayı da öyle yapsalar süper olur

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Ben hiçbir şey anlamadım ve göremedimde :D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Saat uygulamasının simgesindeki kırmızı çubuğu takip et :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sağlık meslek lisesinde 1' e gidiyorum ve iphone 5s almak istiyorum sizce fazla gelirmi abartı olurmu yada lise 3e geçince staja başlayınca alayım mı hem daha yeni model çıkar ve büyümüş olurum

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
sağlık meslek lisesinde 1' e gidiyorum ve iphone 5s almak istiyorum sizce fazla gelirmi abartı olurmu yada lise 3e geçince staja başlayınca alayım mı hem daha yeni model çıkar ve büyümüş olurum

Tavsiyem, üniversiteyi kazanana kadar çok lüks bir cihaz almaman. Vaktini fazlasıyla çalacaktır. Ama yine de çok da kötü olmasın dersen bi Nexus 4 al, seni liseden mezun eder. Aslında bu işler tamamen hastalık. Benim üniversiteki arkadaşlarımdan biri 6300 ile geldi 6300 ile mezun oldu. Böyle arkadaşlarım da çoktu ayrıca. Gerisini sen düşün. İstemeyene üniversitede bile gerek yok.. Ben bir çok kez telefon değiştirdim. 2 hattım vardı, bir ara çift iphone 3gs taşıyordum ceplerimde.. Haa noldu? onlar benden önce mezun oldular ben okulu 1 yıl uzattım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi verdiğin cevap için teşekkür ederim aslında haklısın şuanda öyle lüks bir cihaza fazla da gerek yok iyi akşamlar

BugraKANDEMIR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 bucuk sene 4s kullandıktan sonra 5s space grey e hayran kaldım ve aldım cok memnunum cok 4sde olan donmalar ve yavaslamalar yok iyi ki varsin apple :)

strawberycake16

Asistan
Reaksiyon puanı
4
1 bucuk sene 4s kullandıktan sonra 5s space grey e hayran kaldım ve aldım cok memnunum cok 4sde olan donmalar ve yavaslamalar yok iyi ki varsin apple :)

4S de mükemmel bir telefondu :) Tasarım olarak hala öyle bence ;) [4S'i iOS 7 gelmeden önce kullanmıştım ; iOS 7yle beraber kasma geldi mi bilmiyorum ama GTA:San Andreas'daki kasma oranına bakarsak cihaz hala sektöre sımsıkı tutunuyor :D ]

TURKER

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
4S de mükemmel bir telefondu :) Tasarım olarak hala öyle bence ;) [4S'i iOS 7 gelmeden önce kullanmıştım ; iOS 7yle beraber kasma geldi mi bilmiyorum ama GTA:San Andreas'daki kasma oranına bakarsak cihaz hala sektöre sımsıkı tutunuyor :D ]

iOS 7.1 geldi yükle bakalım neler olacak :)

sazazi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm ben de iki aydır 5s 32 gb gold kullanıyorum ve çok memnunum. ios 7.1 ile daha da mutluyum;))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar aveada hangi tarifeye iphonr 5s 35 tl yansıyor biliyor musunuz baktım sitesinde ama pek birşey anlamadım lütfen yardımcı olur musunuz?

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar apple store garantili olan cihaz alsam sıkıntı yaşar mıyım? Yani TR'de ist'da apple store var mı? Oldu da teknik bir arıza yaşadım. Yani TR içi cihaz ile arasında fark var mı? Alacağım cihaz için satan kişi 2 sene apple store garantili olduğunu ve kutuyu açtığım andan itibaren 2 senelik garantisinin başlayacağını söyledi.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
Arkadaşlar apple store garantili olan cihaz alsam sıkıntı yaşar mıyım? Yani TR'de ist'da apple store var mı? Oldu da teknik bir arıza yaşadım. Yani TR içi cihaz ile arasında fark var mı? Alacağım cihaz için satan kişi 2 sene apple store garantili olduğunu ve kutuyu açtığım andan itibaren 2 senelik garantisinin başlayacağını söyledi.
Açılacak Nisan ayında