İphone 5s için kılıf önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Biraz kalınlaşmış ama yine diğer tasarımlara göre bu iyi :) birde uzun süreli kullanımlarda fazla ısı yapmaz inşallah .

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Ekleme yapıyım;

kılıfa sonradan taktığımız çerçeve o kadar ince ki '' kılıf alıcamda telefonun yanını kalınlaştırıyor o inceliğini kaybediyor '' tarzında düşünenler hiç üzülmeyecek '' bende dahil '' cidden yan tarafları çok ince ve kılıfta ince arka tarafı, gerçekten ince yapılmış o inceliğini pek kaybetmiyor telefon.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Isıya gelirsek telefonun ısınan tarafı '' elde düz tutarken '' sağ üst tarafın '' orası ısınıyor ve kılıfın sağ üst tarafların orda telefona baskı yapan 2 tane diş var hafif aralık bırakıyor buda ısıyı dışarıya rahat atmasını sağlıyor diye düşünüyorum çünkü o dişlerin giriş yerleri yok ve aralığı sadece gözümüzün dibine sokunca anlıyoruz yoksa normal kullanımda hiç bir aralığı yok kılıfın.

Sağ üst tarafından kastım sağ yan taraf fakat biraz üstlere doğuru ısınıyor tam ortası sim kartı takılan yerin bir kaç parmak üst tarafı ısınıyor dişler oraya konumlandırılmış.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Anladım acaba bu 5s in usb kablosu var ya onun 10 -15 cm uzunluğunda olan var mıdır acaba hiç rastladın mı :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Anladım acaba bu 5s in usb kablosu var ya onun 10 -15 cm uzunluğunda olan var mıdır acaba hiç rastladın mı :)

Bu arada şu anda müzik dinliyorum ara kablo sorunsuz çalışıyor oynatınca falan cızırdamaydı ses bozulmasıydı vs sorunları yok, deezer pre+ var şimdiye kadar aldığım ses kalitesinin aynısı almaktayım bir artist yok, artist ne arar bazarda diyerekten saçma espiride yapar giderim :D

Kutunun yanından gelen usb kablo yaklaşık yarım metre.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bu arada şu anda müzik dinliyorum ara kablo sorunsuz çalışıyor oynatınca falan cızırdamaydı ses bozulmasıydı vs sorunları yok, deezer pre+ var şimdiye kadar aldığım ses kalitesinin aynısı almaktayım bir artist yok, artist ne arar bazarda diyerekten saçma espiride yapar giderim :D

Kutunun yanından gelen usb kablo yaklaşık yarım metre.

kutu içerisinden gelen 1 metreydi bendekinde ( yanlış hatırlamıyorsam )50 cm likleri gördümde uzun geliyor yinede harcii batarya alınca birde kablo almak lazım aynı kabloyu kullanırsam cepte haşat olur :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
kulaklık girişinin tarafının da resmini koy nasıl gözüküyor görsün millet.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
kulaklık girişinin tarafının da resmini koy nasıl gözüküyor görsün millet.
1912365_10204623901146292_6140225132500223716_o.jpg

Kameranın flashı ile çektim ne kadar güzel ve temiz oldu :D bide yukarıda olanlara bak pehh :p

Sesi denedim hiç bir sorunu yok, telefon açık ekran parlaklığı %100'e koydum Şarj %20'ye inmişti bende kılıfı çalıştırdım ve aşırı hızlı şarj ediyor belki 6 dakika geçmedi %10 doldurdu.

Ekran parlaklığı %100 olmasına rağmen fotoraf makinası ile yakından çektiğim için flash patlıyor ekran gözükmüyor :)

Ekleme yapıyım;

Kılıfın üst kısmı çok kalın gözüküyor ama aslında orası gölge :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
3,5mm jack ucu uzun mu? earpods direkt takılamıyor?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
3,5mm jack ucu uzun mu? earpods direkt takılamıyor?

Tam olarak anlayamadım ama iphonenin kulaklığı takılmıyor çünkü alt tarafı uzun olduğu için ara kablo gerekiyor yani uzatıcımı ne oluyor :D

Ses aynı kalite aynı o konuda bir sıkıntım yok hemde kulaklığımın kablosu uzamış oldu işime geldi :D

Bir şey sorucam, şarjım bitti ve kılıfı aktif ettim şu anda %90'da %100 olunca kapatıcam.

Şimdi %100 olunca kılıf boşalmış olcak :D bu durumda telefonla kılıfıda şarja takıyım mı? telefon %100'de iken şarjlı kılıfı şarj etmiş olurum fakat telefona zarar gelirmi orasını merak ediyorum :D ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Eğer kablo kılıfa takıpta dolduruyorsan sorun olmaz, ama telefona takıyorsun telefondan bataryaya doluyorsa bilmiyoruö.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Tam olarak anlayamadım ama iphonenin kulaklığı takılmıyor çünkü alt tarafı uzun olduğu için ara kablo gerekiyor yani uzatıcımı ne oluyor :D

Ses aynı kalite aynı o konuda bir sıkıntım yok hemde kulaklığımın kablosu uzamış oldu işime geldi :D

Bir şey sorucam, şarjım bitti ve kılıfı aktif ettim şu anda %90'da %100 olunca kapatıcam.

Şimdi %100 olunca kılıf boşalmış olcak :D bu durumda telefonla kılıfıda şarja takıyım mı? telefon %100'de iken şarjlı kılıfı şarj etmiş olurum fakat telefona zarar gelirmi orasını merak ediyorum :D ?
iphone5s'e takılı iken şarj et bişey olmaz o zatma jackla earpods'un jackının resmini koyarmısın? gerçi sanayi casusu gibi olduk ama...

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Koymuş yukarıda var zaten jack ile kulaklık resmi.

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Hocam fiyat ne kadar acaba ? Güzel duruyor. :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Hocam fiyat ne kadar acaba ? Güzel duruyor. :)

Turkcelin sitesinde 139 TL gösteriyordu Ali abi ama ben gittiğimde '' karışıklılık olmuştuda değiştirdim ya '' fiyatı 129.99 olarak gözüküyordu yani 130, 110TL 'den bıraktılar nakite ve tanıdık diye.

Cidden sağlam güzel bir kılıf, bir çok vine videosunda iphoneyi şarjlı kullananlar bu modelin aynısını kullanıyor, hatta bir vine var bayan arkadaş dişlerini araba aynasında temizliyor sonra camı açıyor içerde ki arkadaş ve bir çocukta foto çekiyor orda ki kılıfta aynısı. Piyasa fiyatı 130 - 170 arası değişiyormuş cok satılan kaliteli bişi eğer iphone 5s'in varsa hiç düşünmeden almalısın ali abi.

Fark ettim ki şarj aletinden çok daha hızlı dolduruyor, şarj uyarı verdiğinde kılıfı aktif ettim 45-50 dakika belki oldu belki olmadı fullendi :)

[MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] Ali abi bak sen şu işe :D aynı avatardan karıştırdım arkadaşı sen yaptım :D :D
[MENTION=287697]Türe[/MENTION] sizi farklı bir üye ile karıştırdım bu konuda kusura bakmayın :) kılıf hakkında da verebildiğim bilgiyi vermeye çalıştım :)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Spigen ultra hybrid alabilirsin pahalı olmasaydı alacaktım hicbir yerde ucuz değil

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Spigen ultra hybrid alabilirsin pahalı olmasaydı alacaktım hicbir yerde ucuz değil

Kılıf zaten aldım yorumlarda belirttim :) o kılıflar çok kabalaştırıyor, g2de var sağlamlık hissi veriyor iyi güzelde kaba yapıyor çok.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
YU8spNu.jpg

h1LlXf1.jpg

PiAUTHX.jpg

Şarjlı kılıf alacaksanız tavsiye ederim. 1700 mAh

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
YU8spNu.jpg

h1LlXf1.jpg

PiAUTHX.jpg

Şarjlı kılıf alacaksanız tavsiye ederim. 1700 mAh

Merhaba aldım bile.

Hem bu 299TL gösteriyor üstünde ki etikedi ve 1700mAh, benim aldığım 110tlye geldi ve 2400mAh Turkcellden alınma intouch markası.

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
300 lira hakikaten çok pahalı ya. :D [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] ' in aldığı kılıf bence gayet uygun.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
300 lira hakikaten çok pahalı ya. :D @Vikings ' in aldığı kılıf bence gayet uygun.

Daha şık ve kaliteli gözüküyor ama benim aldığım kılıfta nerdeyse herkesde var yani internette çok görüyorum.

Fiyatıda 300 ve 1.700mAh çok az fiyatına göre.

Ben ona 300 vereceğime 3 tane benim aldığımdan alırım daha iyi :)

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
En iyisi Miomi'nin (ismi yanlış olabilir.) 10400 Mah ' lik olani dealextreme'de 22$. Normalde Türkiye'de 120 liraya satılıyor. Şahsen Ünv.'ye giderken almayı düşünüyorum.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Okulda bende alayım dedim sonra dedim ulan okula para veriyorum zaten okula giderken bir usb götürüyorum takıyorum okulda doluyor bitince aslında tüm okul öyle :p ne gerek var durduk yere 120 tl vermeye :D

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Merhaba aldım bile.

Hem bu 299TL gösteriyor üstünde ki etikedi ve 1700mAh, benim aldığım 110tlye geldi ve 2400mAh Turkcellden alınma intouch markası.

Hayırlı uğurlu olsun. Ama Mophie'nin kalitesi tartışılmaz. Ürün Apple onaylıdır. Apple Store'larda da satılıyor zaten. Sizin cihazın telefonu şarj etmesi hız bakımından nasıldır acaba? Bu konuda biraz bilgi verebilir misin? Mesela 10 dk'da % kaç dolduruyor bataryanı?