İphone 5s için kılıf önerisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Tam olarak anlayamadım ama iphonenin kulaklığı takılmıyor çünkü alt tarafı uzun olduğu için ara kablo gerekiyor yani uzatıcımı ne oluyor :D

Ses aynı kalite aynı o konuda bir sıkıntım yok hemde kulaklığımın kablosu uzamış oldu işime geldi :D

Bir şey sorucam, şarjım bitti ve kılıfı aktif ettim şu anda %90'da %100 olunca kapatıcam.

Şimdi %100 olunca kılıf boşalmış olcak :D bu durumda telefonla kılıfıda şarja takıyım mı? telefon %100'de iken şarjlı kılıfı şarj etmiş olurum fakat telefona zarar gelirmi orasını merak ediyorum :D ?
iphone5s'e takılı iken şarj et bişey olmaz o zatma jackla earpods'un jackının resmini koyarmısın? gerçi sanayi casusu gibi olduk ama...

Hocam fiyat ne kadar acaba ? Güzel duruyor. :)
Turkcelin sitesinde 139 TL gösteriyordu Ali abi ama ben gittiğimde '' karışıklılık olmuştuda değiştirdim ya '' fiyatı 129.99 olarak gözüküyordu yani 130, 110TL 'den bıraktılar nakite ve tanıdık diye.

Cidden sağlam güzel bir kılıf, bir çok vine videosunda iphoneyi şarjlı kullananlar bu modelin aynısını kullanıyor, hatta bir vine var bayan arkadaş dişlerini araba aynasında temizliyor sonra camı açıyor içerde ki arkadaş ve bir çocukta foto çekiyor orda ki kılıfta aynısı. Piyasa fiyatı 130 - 170 arası değişiyormuş cok satılan kaliteli bişi eğer iphone 5s'in varsa hiç düşünmeden almalısın ali abi.

Fark ettim ki şarj aletinden çok daha hızlı dolduruyor, şarj uyarı verdiğinde kılıfı aktif ettim 45-50 dakika belki oldu belki olmadı fullendi :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -
__kadıköyRAP__ Ali abi bak sen şu işe :D aynı avatardan karıştırdım arkadaşı sen yaptım :D :D
Türe sizi farklı bir üye ile karıştırdım bu konuda kusura bakmayın :) kılıf hakkında da verebildiğim bilgiyi vermeye çalıştım :)

Spigen ultra hybrid alabilirsin pahalı olmasaydı alacaktım hicbir yerde ucuz değil

Türe

Asistan
300 lira hakikaten çok pahalı ya. :D Vikings ' in aldığı kılıf bence gayet uygun.

300 lira hakikaten çok pahalı ya. :D @Vikings ' in aldığı kılıf bence gayet uygun.
Daha şık ve kaliteli gözüküyor ama benim aldığım kılıfta nerdeyse herkesde var yani internette çok görüyorum.

Fiyatıda 300 ve 1.700mAh çok az fiyatına göre.

Ben ona 300 vereceğime 3 tane benim aldığımdan alırım daha iyi :)

Türe

Asistan
En iyisi Miomi'nin (ismi yanlış olabilir.) 10400 Mah ' lik olani dealextreme'de 22$. Normalde Türkiye'de 120 liraya satılıyor. Şahsen Ünv.'ye giderken almayı düşünüyorum.

Lazzz

Rektör
Okulda bende alayım dedim sonra dedim ulan okula para veriyorum zaten okula giderken bir usb götürüyorum takıyorum okulda doluyor bitince aslında tüm okul öyle :p ne gerek var durduk yere 120 tl vermeye :D

Merhaba aldım bile.

Hem bu 299TL gösteriyor üstünde ki etikedi ve 1700mAh, benim aldığım 110tlye geldi ve 2400mAh Turkcellden alınma intouch markası.
Hayırlı uğurlu olsun. Ama Mophie'nin kalitesi tartışılmaz. Ürün Apple onaylıdır. Apple Store'larda da satılıyor zaten. Sizin cihazın telefonu şarj etmesi hız bakımından nasıldır acaba? Bu konuda biraz bilgi verebilir misin? Mesela 10 dk'da % kaç dolduruyor bataryanı?