İphone 5s için kılıf önerisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba,

Telefon ve Aksesuarları ile ilgili bölüm aradım da sadece 2ci el kısmında vardı bende buraya açmaya karar verdim :)

İp 5s için kılıf istiyorum : http://www.kilifinitak.com/iphone-5-5s-daenerys-targaryen/

Şu kılıfı istiyorum ama alt ve üst tarafı açık yani telefonu sadece yandan tutuyor bana böyle değil her yerinden tutan kılıf lazım, telefonu içine koyucağım kılıf lazım.

GOT hayranıyım o yüzden şu fotoyu kapağın arkasına eklettirmek istiyorum : http://static.tumblr.com/fjht4zt/xRLm42vru/daenerys_targaryen_660.jpg

Fiyatı uygun olan malzeme kaliteside iyi olan bir kılıf önerebilirmisiniz? arkasına istediğim fotoyu eklettirebildiğim?

Lazzz

Rektör
Merhaba,

Telefon ve Aksesuarları ile ilgili bölüm aradım da sadece 2ci el kısmında vardı bende buraya açmaya karar verdim :)

İp 5s için kılıf istiyorum : http://www.kilifinitak.com/iphone-5-5s-daenerys-targaryen/

Şu kılıfı istiyorum ama alt ve üst tarafı açık yani telefonu sadece yandan tutuyor bana böyle değil her yerinden tutan kılıf lazım, telefonu içine koyucağım kılıf lazım.

GOT hayranıyım o yüzden şu fotoyu kapağın arkasına eklettirmek istiyorum : http://static.tumblr.com/fjht4zt/xRLm42vru/daenerys_targaryen_660.jpg

Fiyatı uygun olan malzeme kaliteside iyi olan bir kılıf önerebilirmisiniz? arkasına istediğim fotoyu eklettirebildiğim?
O kılıfı nereden bulabilirsin bilemem ama kişiye özel kılıf yapılıyor, bir bak istersen işine yarayabilir, daha önce hiç yaptırmadım:cool:

LİNK

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca D&R da yüzlerce kılıf var oraya da bakabilirsin,

LİNK

Verdiğim sitede istediğim bir kılıf buldum ama alt ve üstü açıkta ben öyle sevmiyorum.

Sağlam bir site arıyorum fiyatı taş çatlasın 50TL olsun.

Lazzz

Rektör
tel 7''(hormonlu telefon) olunca pek bişey çıkmıyor iphone5s için çok çeşit var orda orası iphonecu için şeker dükkanı gerçi şekerleme ve çikolata da var orda.
Hormonlu telefon iyiydi :D iphone serisi için heryerde çok çeşit var çünkü model sayıları az olduğu için apple ürünlerine aşırı çeşit bulunabiliyor :D mesela neydi senin şu tablet hormonlu telefon dark mıydı adam neden kılıf üretsin ki satacağı meçhul dimi :D

Hormonlu telefon iyiydi :D iphone serisi için heryerde çok çeşit var çünkü model sayıları az olduğu için apple ürünlerine aşırı çeşit bulunabiliyor :D mesela neydi senin şu tablet hormonlu telefon dark mıydı adam neden kılıf üretsin ki satacağı meçhul dimi :D
dark evopad kututudan çıkarsa kılıf şanslısın (o zaman tablet daha pahalı oluyor aksesuar hediyeleri araç askı kiti kılıf mılıf parasını ödemişsin zaten ...) tv olarak başarılı ama çok aç gözlü pili var doymuyor bir türlü...

Lazzz

Rektör
dark evopad kututudan çıkarsa kılıf şanslısın (o zaman tablet daha pahalı oluyor aksesuar hediyeleri araç askı kiti kılıf mılıf parasını ödemişsin zaten ...) tv olarak başarılı ama çok aç gözlü pili var doymuyor bir türlü...
10.000mah harici batarya al tak sürekli kullan 3 günden 3 güne şarja takarsın :D

sosyalli2 Şarj eden kılıf almaya karar verdim :D

Bana sağlam güzel bir kılıf önerirmisin? şimdi alırım çin malı falan çıkar hiç riske girmeye gerek yok durup dururken :p

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/intouch-iphone-55s-sarjli-kilif

Bunumu alsam? kazık yermiyim? daha iyileri varmıdır? :D

Lazzz

Rektör
sosyalli2 Şarj eden kılıf almaya karar verdim :D

Bana sağlam güzel bir kılıf önerirmisin? şimdi alırım çin malı falan çıkar hiç riske girmeye gerek yok durup dururken :p

http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/intouch-iphone-55s-sarjli-kilif

Bunumu alsam? kazık yermiyim? daha iyileri varmıdır? :D
turkcell kazık atmaz kalitesiz ürünler satmaz güvenle alabilirsin ben ordan philips she 3595bk kulaklık aldım sıfır sorun piyasa fiyatında.

Lazzz

Rektör
Aklıma ne geldi şimdi ios7 sonrası lightning olayı çıktı ya bu kılıf direk şarj girişine takılıyor lightning çipi olmadığı için hata vermesin :huh:

Aklıma ne geldi şimdi ios7 sonrası lightning olayı çıktı ya bu kılıf direk şarj girişine takılıyor lightning çipi olmadığı için hata vermesin :huh:
Turkcellden almaya karar verdim baktımda cidden kaliteli gözüküyor.

Bu arada kılıfı telefona takınca usb kablosu ile şarj ediyoruz, kutunun içinden çıkıyor ayrı bir usb kablosu, şarj ağletimizde ki kabloyu çıkartıp kutudan çıkan usb kablomuzu takıp kılıfın usb girinişe takıyoruz.

Hem telefonu hemde kılıfı aynı anda şarj ediyor cidden kaliteli bir case miş.

Bu arada merak ettiğim şey bu kılıf şarjımız bittiği zaman basıcaz bize şarjmı doldurucak yoksa her %1 şarj gittiğinde üstünemi ekleyecek?

Biri şarjlı kılıf hakkında bilgi verebilirmi :D

Lazzz

Rektör
Turkcellden almaya karar verdim baktımda cidden kaliteli gözüküyor.

Bu arada kılıfı telefona takınca usb kablosu ile şarj ediyoruz, kutunun içinden çıkıyor ayrı bir usb kablosu, şarj ağletimizde ki kabloyu çıkartıp kutudan çıkan usb kablomuzu takıp kılıfın usb girinişe takıyoruz.

Hem telefonu hemde kılıfı aynı anda şarj ediyor cidden kaliteli bir case miş.

Bu arada merak ettiğim şey bu kılıf şarjımız bittiği zaman basıcaz bize şarjmı doldurucak yoksa her %1 şarj gittiğinde üstünemi ekleyecek?

Biri şarjlı kılıf hakkında bilgi verebilirmi :D

İnternette az bir baktım da gerçekten Turkcell deki uygun 300 liraya bile kılıf gördüm :D

İnternette az bir baktım da gerçekten Turkcell deki uygun 300 liraya bile kılıf gördüm :D
Aynen satan çok fiyatlarda deli gibi.

Bir bakıyorsun 2200mAh 286 tl

Farklı yerde 2400mAh 67 Tl şimdi ben ne yapıyım kime güveniyim :)

Turkcell birazcık pahalı ama cidden kalitesiz ürün satmayan bir yer o konuda bir kuşkum yokta kazık yeme korkum vardı ama turkcell gibi bir yer satıyorsa kazık yeme olasılığım internetten almama göre cok az :)

Lazzz

Rektör
Aynen satan çok fiyatlarda deli gibi.

Bir bakıyorsun 2200mAh 286 tl

Farklı yerde 2400mAh 67 Tl şimdi ben ne yapıyım kime güveniyim :)

Turkcell birazcık pahalı ama cidden kalitesiz ürün satmayan bir yer o konuda bir kuşkum yokta kazık yeme korkum vardı ama turkcell gibi bir yer satıyorsa kazık yeme olasılığım internetten almama göre cok az :)
2-3 gün şöyle bir piyasayı dolaş mesela 1-2 farklı bayiye git farklı fiyat çeken filan olabilir,

Aklıma o tablet geldi de söylemek istemedim yanlış anlaşılma olmasın diye :D
ne yanlış anlaşılcak ki? servisi bile daha bu tabletin mac adresi olduğundan bir haber bunun karşılığı ipad mini'de ki batarya kaç bin mA? bu 2500mA koymuş dolmak bilmez bitmesi daha hızlı...
bunada şarjlı kılıf olsa kendinden pahalı olurdu.

Lazzz

Rektör
ne yanlış anlaşılcak ki? servisi bile daha bu tabletin mac adresi olduğundan bir haber bunun karşılığı ipad mini'de ki batarya kaç bin mA? bu 2500mA koymuş dolmak bilmez bitmesi daha hızlı...
bunada şarjlı kılıf olsa kendinden pahalı olurdu.
Ahahhaahhahahha taşınabılır batarya tek çözüm :)