İphone 5C WiFi sorunu ?

Bu konuyu okuyanlar

kerimsahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modem yanından uzaklaştığım zaman , başka oda gibi mesafelere gidince bağlantı kopuyor . Ağ ayarı sıfırladım - restore yaptım - modem reset attım ama halen aynı . Önerisi olan arkadaş var mı çok memnun olurum

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Modeminin sinyal kalitesi düşüktür belki ondan çekmiyordur.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
iphone5c bende olcak wifi ile uğraşmam zaten turkcell bayram hediyesi verdi hiç gerek yok gt-s5360 ile bile wifi kullanmıyorum zaten 50mbps olunca hız bağlantı kopuyor...

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
iphone5c bende olcak wifi ile uğraşmam zaten turkcell bayram hediyesi verdi hiç gerek yok gt-s5360 ile bile wifi kullanmıyorum zaten 50mbps olunca hız bağlantı kopuyor...

Benim çok enteresan sorunum var, evde ki hiç bir telefonda bu sorun yok sadece iphone 5s'de var youtubeden video izlerken wifi kopuyor ve belli bir süre sonra tekrar bağlanıyor '' 20-40 '' saniye civarında ve videoyu tekrar açarsam tekrar kopuyor.

İnternet hızımlamı alakalı? 8mps hız var en fazla 7,01 hızım oluyor zaten hızdan kaynaklı olsa diğer cihazlarda kopardı.

5s bilmem kaç mps hızı destekliyor bildiğim kadarıyla.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Benim çok enteresan sorunum var, evde ki hiç bir telefonda bu sorun yok sadece iphone 5s'de var youtubeden video izlerken wifi kopuyor ve belli bir süre sonra tekrar bağlanıyor '' 20-40 '' saniye civarında ve videoyu tekrar açarsam tekrar kopuyor.

İnternet hızımlamı alakalı? 8mps hız var en fazla 7,01 hızım oluyor zaten hızdan kaynaklı olsa diğer cihazlarda kopardı.

5s bilmem kaç mps hızı destekliyor bildiğim kadarıyla.
modem kaynaklı olmalı modemi yeniden kur ve gt-s5360 elimde kaldı cyanocream de kaldı...