İPhone 5 almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Mirack1907

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Burası bir forum arkadaşlar isteyen istediği konuyu açar kurallara aykırı bir konu ise zaten moderatör yetkisi olan üyeler konuya müdahale eder. Hoşunuza gitmezse yorum yapmazsınız. Birisi şu ürünü aldım nasıl der konu konuyu açar birisinin merakı giderilir birisi resim çektim nasıl der birisi iPhone 5 alcam 4 ü hanımıma vereceğim der. iPhone 5 alacak diğer bir üye ise bende alacağım şu özellik hoşuma gitti senin tahminin ne der o gördüğü birşeyi aktarır farklı bir üye şurda şunu okudum buda olursa süper olur der konu iPhone meraklıları tarafından okunur yazışılır uzar gider. Arkadaşın konusu hoşunuza gitmediyse ctrl +w veya X butonu ile çözüm bulabilirsiniz.

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sadece bu harcamanın gereksiz olduğunu biliyorum ama çok seviyorum ilgimi çekiyor nasıl bir oyun etsemde sıkıntılı bütçeme rağmen fırça yemeden bunu alabilsem diye fikir almaya çalıştım. insanlar ya okumuyor yada okuduğunu anlamıyor .benim çok param var alabilirim kim ne karışırır tarzında bir yorum değil di ama dediğim gibi konu ilginizi çekmiyorsa cevap yazmayın.
@blackmamba07 adlı arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum.Konuyu açmışsın ve de demişsin ki eşime iphone 4ü verip iphone 5 almayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım.Bu nasıl soru ? Benim çok param var sizce ne yapmalıyım diyorsun sanki tövbe tövbe ya.Git sen nokia 3310 falan al iyi kullanırsın o telefonu bu kafayla.Sizi seçipte mi yolluyorlar anlamıyorum ki !!! ?? İtiraflar bölümüne açsan neyse bir bakıma bir şey denmezdi ama iphone kategorisine açıyorsun.Bu kategoride bir tek senin konun farklı.Senin konuna en yakın kişi iphone'u nasıl kullanacağını bilmiyor ve de bunu sormuş.Sen diyorsun 2 milyarlık telefonumu hanıma vereceğim bilmem kaç milyarlık telefon alacağım sizce alayım mı nasılsa para bol ?? Ya arkadaşım ciddi diyorum git başka sitede öl ya git ötede öl.Millete ne senin harcayacağın paradan alacağın telefondan.Desen ki iphone 5'in tam özellikleri belli mi ona göre iphone 4'ten iyiyse böyle bir şey yapacağım desen olucak belki ama yok hemen iphone 4ü eşe verecem kendime iphone 5 alacam.Hinlik mi bu ? Sırıtıyor gibi yazmışsın birde.

Bazen düşünüyorum şu üye olanların bir deneme süresi falan mı olsa 1 hafta falan tanınsalar sonra tam olarak üye olsalar ?? Adminler duyun sesimizi.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
sadece bu harcamanın gereksiz olduğunu biliyorum ama çok seviyorum ilgimi çekiyor nasıl bir oyun etsemde sıkıntılı bütçeme rağmen fırça yemeden bunu alabilsem diye fikir almaya çalıştım. insanlar ya okumuyor yada okuduğunu anlamıyor .benim çok param var alabilirim kim ne karışırır tarzında bir yorum değil di ama dediğim gibi konu ilginizi çekmiyorsa cevap yazmayın.

Bir de şöyle düşün eşin sana niye fırça atsın ? Hangi sebeple kendisinde iphone 4 var sende iphone 5 var diye mi.Eğer öyle bir şeyse söylemesi ayıp kolaylıkla ya da zorla çenesini kapattırırsın.Birisine mi gösterecek ? Eğer gösterecekse iphone 4ünü de gösterip havasını atabilir.Hava diyorum çünkü kızların %90ından fazlası hiç bir şey anlamıyor bu teknolojiden.Çok sosyete olmalı ki eşin heralde fırça yemekten falan bahsediyorsun sırf eline iphone 4 geçtiği için.Sen erkeksin bir model büyük kullanacaksın hiç bir şey de diyemez rahat ol :D Dersede verirsin cevabını :D

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bir filimde duymuştum sanırım "ben nerdeyim sen nerdesin be gülüm" gibi bir cümleydi sanırım her kez her yorumunda en iyi söylenecek şeyi bulup söyleyemiyor işte kimseye hava atmak gibi bir derdim olmadığı halde öyle anlaşılmak üzdü beni. ama karar verdim yeni telefonu eşime alacağım :D yazık garibim hala samsung f480 kullanıyor. yaw bu bi hastalık işte bizim gibiler olmasa apple nasıl apple olur yada samsung nasıl büyür :D iyi birşey deyil ama para harcıyoruz böyle şeylere heleki birde iş için en ufak kullanım alanı oldumu oda bahanesi oluyor. ibret olsun diye anlatıyorum çok şükür ekonomik sıkıntıya yada borç batağına düşmedim ama benim yaptığım gibi harcama yapıp çok sıkıntı çeken insanlar var. herhalde hayatımın son 10 senesinde elektronik eşyaya verdiğim para ilk 20 senesi boyunca harcadığım tüm paradan fazla :D yazık oluyor.

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Ben aldım sanada öneririm :D

294581_10150259874441975_294863841974_7930787_296774_n.jpg

your hero -

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 5 bir çıksında alması zaten imkanı olan için bir Apple Store uzaklıkta. :lol:

JazzLe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya nedir bu iphone hastalığı illaki üstün bir telefon alıcam ondaki özellikler hiçbir telefonda olmasın diyorsan biraz bekle sg3 çıkıcak 2012 haziranda onu al :)

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
ayfon 5 i eşine ver 4 ü sen kullan eşin sana akşam bi güzellik yapar