Iphone 4s mi S4 mini mi

Iphone 4s vs S4 Mini

• Iphone 4s

• S4 Mini

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

kadircimenelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar, 2017'de bu telefonları konuşmak biraz komik ama ortaokula giden kardeşime idarelik ikinci el bi telefon alacağız. Aynı fiyata Iphone 4s ve S4 Mini var. Sizce hangisini seçmeliyiz? Kardeşimin yapacağı şeyler birkaç oyun oynamak, youtubedan video izlemek ve sosyal medyada takılmak olacak. Buna göre tavsiyelerinizi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

stormstorm

Asistan
Reaksiyon puanı
42
S4 mini almayı tercih ederdim. Iphone 4s özellikler biraz daha düşük.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Fiyat aralığı verir misin ? Belki 2. el daha iyi cihazlar bulabilirz . 500 TL filansa 2. el bir LG G2 muhteşem olur.

Bahsettiğiniz 2 cihazda insanı kanser eder .

kadircimenelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Fiyat aralığı verir misin ? Belki 2. el daha iyi cihazlar bulabilirz . 500 TL filansa 2. el bir LG G2 muhteşem olur.

Bahsettiğiniz 2 cihazda insanı kanser eder .

LG G2 düşündüm de 300-350 TL gibi bir bütçesi var. O fiyata da bulamadım. M7 düşündüm onu da bulamadım. Discovery belki bulunabilir ama onun da malum sorunları var.
--- Gönderi Güncellendi ---
Biraz daha ucuza(270TL) Temiz Moto G buldum. Sanki bu diger ikisinden de daha iyi? Ne dersiniz?

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Çevremde 4s kullanan insanlar oldukca sabirli kibar ve nazik insanlar. 4s kardesinize olumlu etki birakabilir

kadircimenelt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Çevremde 4s kullanan insanlar oldukca sabirli kibar ve nazik insanlar. 4s kardesinize olumlu etki birakabilir
Hiç bu yönden dusunmemistim :D Haklisiniz valla benim de çevremde 4s kullananlar öyle :D
--- Gönderi Güncellendi ---

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Bu devirde bir telefonda hiç olmazsa şu özellikler olmalı:
4.5G desteği, en az 2000 mah batarya, mümkünse en az 2 GB ram.
Sahibinden.com da ikinci el 370 liraya Nokia Lumia 1320 alabilirsiniz. 3400 mah batarya ile en azından batarya sıkıntısı çekmezsiniz. Gerçi onda 4.5G desteği yok ama 4G desteği var. Kardeşiniz telefonu çok kullanmıyorsa Android olup olmamasına da pek dikkat etmeyecektir.
Ama illa ki Android olsun diyorsanız o fiyat bandında ikinci el Note 2 ye bakın. Onda 4.5G yok bildiğim kadarıyla ama yine de iş görür. S4 mini den veya 4S ten daha iyidir.
Bana kalırsa bütçenizi 600 liraya genişletin ve daha iyi alternatifleriniz olsun. Ama bu bütçeyle dediğim telefonlara bakmanızı tavsiye ederim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
600-700 e çıkın belki Note 4 bulabilirsiniz belki o da
Olmazsa g2 veya z2

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Oyun oynayacakmis lumiadan uzak dursun. Aman diyeyim
Bu devirde bir telefonda hiç olmazsa şu özellikler olmalı:
4.5G desteği, en az 2000 mah batarya, mümkünse en az 2 GB ram.
Sahibinden.com da ikinci el 370 liraya Nokia Lumia 1320 alabilirsiniz. 3400 mah batarya ile en azından batarya sıkıntısı çekmezsiniz. Gerçi onda 4.5G desteği yok ama 4G desteği var. Kardeşiniz telefonu çok kullanmıyorsa Android olup olmamasına da pek dikkat etmeyecektir.
Ama illa ki Android olsun diyorsanız o fiyat bandında ikinci el Note 2 ye bakın. Onda 4.5G yok bildiğim kadarıyla ama yine de iş görür. S4 mini den veya 4S ten daha iyidir.
Bana kalırsa bütçenizi 600 liraya genişletin ve daha iyi alternatifleriniz olsun. Ama bu bütçeyle dediğim telefonlara bakmanızı tavsiye ederim.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ne yap ne et G2 al , 500 TL ye cık en azınan cocuk delirir .