İphone 4s facebook paket sorunu

Bu konuyu okuyanlar

tepekent42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bende iphone 4s var geçenlerde vodafone facebook paketi yaptım ve hücresel veri ağını açtım sonra birkaç dakika takıldıktan sonra hüzresel veri ağını kapattım ve 5.25 tl lira kesti nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
M.facebok uzerinden girmediniz mi hocam?

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
iPhone üzerinde interneti açtığınızda bazı uygulamalar hemen internet bağlantısı kurup güncellemeleri denetliyorlar. Mesela App Store uygulama güncellemesi olup olmadığına bakıyor. Mail hesabınızdaki yeni mailler denetleniyor. WhatsApp gibi uygulamalar varsa yeni mesaj olup olmadığını kontrol ediyor. Bunlarda paket kapsamında olmadığı için extra ücret kesiyor. O yüzden iPhone için en azından bi 50 MB lık paket almanı tavsiye ederim.

Private-B

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Musteri hizmetlerini arayip ozel ayar iste yanliz baska bir vodafone hattindan araki sana cihaz hakkinda islem yaptirsinlar o ayarlari kurup tekrar m.facebooktan gireceksin sorun halletmis olursun

tepekent42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Musteri hizmetlerini arayip ozel ayar iste yanliz baska bir vodafone hattindan araki sana cihaz hakkinda islem yaptirsinlar o ayarlari kurup tekrar m.facebooktan gireceksin sorun halletmis olursun
sağolasın hocam