İphone 4 vs Galaxy S3 Mini

Bu konuyu okuyanlar

Pyschoxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu 2 telefon arasında kaldım hangisini alsam diye birşeyide merak ediyorum s3 mini çift çekirdekli iphone 4 tek çekirdekli ama performanslar aynı bunun sebebi nedir ios'un androide üstüğünlüğümüdür? birde hangisini alayım sizce?

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende sola var bi arkadaşımda 4 vardı. subway surf bende daha akıcıydı (1 ghz çift). 4 ün performansı tek çekirdek olmasına rağmen güçlü zaten iphon yüksek hız değil güçlü işlemciyle çalışıyor (iphone 5 1.2ghz çift 2,000tl). 4ün avantajı appstore ve ios 7 alacak olması s3 mininin avantajı çift çekirdek olması ve android olduğundan root yapılabilir. bence sen solaya da bak s3minii den tek eksiği ram iphone 4 kadar (512) ama o da 1 ghz çift çekirdek ve 700-800 tl uygun fiyatlı bu da iyi bir alternatif bence.
karşılaştırması linkte var http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Apple-iPhone-4-vs-Sony-Xperia-sola

Pyschoxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bahsettiğim 2telefonda görüşlerinizi belirtirseniz daha iyi olur çünkü xperianın tasarımını hiç sevmiyorum

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tabiki iphone 4. İşlemciye felan bakmakla olmaz kardeşim
benim elime s3-iphone 4-4s 'te geçti.
s3' 4 çekirdekli , iphone 1 çekirdekli , geçişleri iphonenin daha hızlıydı bana göre
ios çok stabil çalışan bir işletim sistemi , donanım gücüne pek gerek kalmıyor
iphone 4'te her türlü oyunu rahatlıkla oynarsın , kasma donma ısınma olmadan hemde.
ama 1-2 dezavantaju var , bluetooth yok - tel rehberni sim karta alma yok (itunessiz zil sesi yapma yok)
s3 minide iyidir fakat iphone kadar değil , tekno mağzalara git , eline al kullan test et, ona göre fikrini ver
ama bana kalırsa İphone s3 miniden bir kaç tık daha önde.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Bu saatten sonra iPhone 4 e para vermeyin. 4S alın.
4 ün tek artısı batarya dayanıklılığı ve ömrü daha fazladır hepsi o.
4S son derece hızlı, çok daha iyi kamerası olan bir telefon hatta iPhone un bugüne kadar yaptığı en iyi telefon denebilir.