İphone 4 aşırı kasma sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İphone 4 kullanıyorum 1 sene önce tuş sorunu ile servise götürdüm yeni telefon verdiler telefonda bu sıralar aşırı kasma sorunu başladı. 2 bin küsür fotoğraf ve 11 video var. Telefonda olan uygulamalar şunlar;
Sayfa 1;

Sayfa 2;

Sayfa 3;

Sayfa 4;

Sistem özellikleri;

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende iphone 4 kullanıyorum. Kasma ara ara oluyor. İşletim sistemi 7.1 cihazın takılmasının ana nedeni tavsiyem jailbreak yapman. Springtomize tweakini kullanabilirsin. Bütün ayarlar içerisinde mevcut. Ne kadar sıfırlarsan sıfırla cihazda takılma olacak bu sadece en aza indirmek için yapılan işlemdir.

Jailbreak yaparsam garantisi gitmiyor muydu ? 1 yıllık garantisi var daha. Ve arkada çalışan uygulama yok.

Iphone 4 icin olan destek sona erdi garantisi yok.Telefonu sifirlayin cok uygulama var.2 bin kusur fotografta sıkınti

iPhone 4'ün kasması normal. 2 yıldır çekiyorum :D ayrıca ne kadar uygulama yükleseniz, video/fotoğraf çekseniz de iOS'in kasma seviyesi değişmez. Ayrıca ondan çok daha iyi Android'ler bile daha fazla kasıyor. Tabi benim gözlemim

scorpion

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ
Yasaklı
Kasiyorsa telefonu formatlarsin olur biter. Babama verdigim galaxy s2 hala canavar gibi calisiyor.