IPhone 4 aldım Ama ?

Bu konuyu okuyanlar

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefona laf atacaksanis hic cevap atmayin.Suan bile 0 fabrika cikisli bir tv aliyorsunus kargo evinize getirdiginde bozuk olabiliyor bu her elektronik cihaz da olagan bisey.

Oncelikle telefonu ilk actiginisda telefonun ekraninda telefonun ekraninda itunes ve usb kablo logosu varmiydi.

Eger yok ise o telefon 2.eldir geri götürün.Eger var ise ve itunes i kendiniz yükledi isenis yaziliminizi 4.3.5 e yukseltin zaten 1 hafta sonra ios 5 cikacak.

ayarlar>mailler,kisiler,takvimler>simdeki kisileri aktar secenegi ile telefonunuza simde bulunan kisilerinizi aktarin.

Sistemi yenilediginis halde bu sorunlar halen devam ediyor ise telefonda fabrika cikisli bir hata olabilir geri goturup degistirme talebinde bulunun.

Telefonu aldiktan sonra telefonunuza parmak izi belli etmeyen ciltler satiliyor invisible shift gibi bi markaydi 35tl gibi bir ucreti var ondanda taktirin telefon yere dustugu taktirde asla kirilma gibi bir riski olmuyor ve cizilmiyor.

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Selamlar arkadaşlar iPhone 4 aldım :) Fakat bir kaç sorunum var.

1.olarak simgeler hareket etmiyor uzun süre basıyorum fakat kıpırdamıyor.

2.si fotoğraf çekiyorum. sonra akşam şarj bitince telefonu kapatıp şarja takıyorum telefonu sabah açınca fotoğraflara bakıyorum silinmiş.

birde iPhone de rehberde yabancı kişiler fotoğrafta yabancı kişiler var. o her telefonda oluyor mu ? teşekkürler.. :)

Sonucu da paylassaydin bari.

MrHxor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ha pardon sonucu söyleyim. [MENTION=42696]kingandfox[/MENTION] yardımıyla yaptım . :)

Son mesajlar