iPhone 3G Türkiye'ye ne zaman geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Çıktığı anda dünya genelindeki birçok mağazada tükenen Apple'ın fenomen mobil cihazı iPhone 3G için stok sıkıntısı daha ne kadar sürecek? Haberimizi okuyun.

Her ne kadar Türkiye'de resmen satılmadığı için kafamız rahat olsa da, yurtdışından iPhone 3G getirtmek isteyenlere kötü bir haberimiz var. Şu anda dünya genelinde birçok mağazada tükenmiş durumda olan iPhone 3G, analistlerin tahminlerine göre ağustos ortasına kadar kısıtlı stoklarda satılmaya devam edilecek. İki ila dört hafta sonra iPhone 3G için stok sıkıntısının aşılacağını belirten uzmanlar, yaşanan bu durumu ilk satışların Apple'ın beklediğinden çok daha fazla olmasına bağlıyor.

Apple'ın kendi stok kontrol merkezi, mağazaların dörtte birinde iPhone 3G'nin mevcut olduğunu bildirirken, en zor bulunan modelin ise dünya çapında sadece 18 mağazada bulunan 16 GB siyah model olduğunu belirtiyor.

:: iPhone 3G almayı düşünüyor musunuz?

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
alamayacağımı biliyorum ama istiyorum ya :(

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Bizim millet meraklıdır. Para yok der ama kralını alır. Bunuda alıp boyunlarına asanlar olacaktır :D

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Ben dört gözle bekliyorum.Gelsede hemen koşsam alsam diye.Yalnız fiyatı hakkında bi bilgim yok.Bilgisi olanlar beni bilgilendirebilir mi ?

Ayrıca bi çelişki içersindeyim.Iphone mu? Nokia N95 mi?
İkisi arasında çok gidip geliyorum.Benim için kamera kalitesi çok önemli.
Iphone'nun kamerası 2mp.Ama dokunmatik ekranı ve diğer özellikleri beni cezbediyor.N95 içinde 5mp kamerası beni çok arada bıraktı.Nabcam bilmiyorum.Keşke imkanım olsada ikisinide birer hafta kullanıp sonra karar versem...

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
N95 içerik zenginliği teknolojik özellikleri bakımından muhteşem.Ama çok kaba geliyor bana.Birde benim Dokunmatik Ekrana karşı bi zaafım var:rolleyes: N95 dokunmatik ekran olsa hiç düşünmeden hemen alırım.Ama değil maalasef.N96 yolda ama oda aynı özelliklere sahip sadece kasası değişik.İnşallah Nokia sesimi duyarda N95 tarzında dokunmatik ekran cep telefonu çıkartır karşıma...

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Abi dokunmatik ekrann felç eder adamı. Samsung'un dokunmatik telefonunu kullandım. Felç etti beni. Bence hiç düşünme derim, Nokia bu işte köklü, Apple daha yeni girdi.

Tekrar söylüyorum bir kaç özelliğe kanıp Iphone alma. Ayrıca Iphone daha büyük ;)

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ama nmss süper telefon insanı tahrik ediyor :)

atlantiq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 3G leri alışveriş sitelerinde 1500-1600 ytl den veriyorlar. o da kırılmamış haliyle. henüz yaygınlaşmadıgından fiyat çok uçuk. bende alıcam ama bu kadar para verilmez. vodafone getirdiğindede fiyatlar kesin düşer ama nezamana gelir Allah bilir :)
türkiyedeki satış fiyatları eylul gibi 1000 ytl nin altına düşer bence