iPhone 3G Artık Türkçe

Bu konuyu okuyanlar

Frostban3

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Apple'ın çıktığı günden beri olay olan telefonu iPhone 3G, artık Türkçe dil desteği de sunuyor. Peki iPhone 3G'nizi Türkçe'leştirmek için ne yapmanız gerekiyor?

Turkcell, dünyada devrim yaratan iPhone 3G'yi 21 Kasım tarihinden itibaren müşterilerine Türkçe olarak sunuyor. Apple tarafından geliştirilen ve Türkçe menü dahil edilen yeni yazılımı sayesinde, arzu eden kullanıcılar iPhone 3G'yi Türkçe kullanabilecek.

Yazılımı Nereden Yükleyeceğiz?

iPhone 3G'nin yazılımının 2,2 sürümü, 21 Kasım 2008 tarihinden itibaren iTunes üzerinden indirilebiliyor. Cihazın çalışma performansını artıracak geliştirmelerin de yapıldığı yeni yazılım sayesinde, dünyanın neresinde olursa olsun, herhangi bir iPhone 3G kullanıcısı, o an internete bağlı olan bilgisayarındaki iTunes uygulaması ile yeni güncellemeyi otomatik olarak indirip iPhone 3G'ye yükleyebilecek. Ardından Settings > General > International > Language menüsünden dili Türkçe seçip kullanabilecek. Ayrıca kullanıcı isterse bu yazılım güncellemesi sayesinde klavyedeki "Otomatik Düzeltme" özelliğini de kapatabilecek.

:: iPhone'un Türkçe dil desteği hakkındaki görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için:
Apple
SDN - http://shiftdelete.net

onn.off

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bence çok iyi oldu ülkemizde çok ingilizce bilmeyen insan olduğunu var sayarak türkçe dil desteği iyi olur gerçe ben bilgisayarıda iphone da ingilizce kullanıyorum iphone türkçe olması benim için pek bişey değiştirmez...hayırlı olsun

cakabuba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ha şöyle işte yola gelsin apple, ama bunlar yetmez, flashsız web tarayıcı, sancılı pil değişme, dandik kamera, uçuk fiyatı ... vs. vs. nokiayı bekliyorum ben...

aLTuu

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Resimler ;

2z3t99d.jpg
2ebdezd.jpg

2qnp20m.jpg
200fdds.jpg

Bagcivan

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hayırlı olsun çok tartışılıyordu bu konu ama daha fazlasını yapması lazım.Bende bazen düşünüyorum o kadar teknoloji kullanbir toplumuz ama bizi neden sonlara bırakıyorlar ?

1ol3irol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ücretsiz nası iniyo bu? 2 ve sonrası versiyon için ücretsiz dio. bendeki versiyon 2.1
ama ücretsiz nası indiğini bulamadım. buy now diyo hep

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Ben bbundan bi tane almadan ölürsem gözüm arkada kalır harika bişey yaw...

ozzytnt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ücretsiz nası iniyo bu? 2 ve sonrası versiyon için ücretsiz dio. bendeki versiyon 2.1
ama ücretsiz nası indiğini bulamadım. buy now diyo hep

İndiremiceksin arkadasım iphone u bilgisayarına bagla itunnes u aç guncelleme yap.