Ipg Samsung galaxy s3 ekran koruyucu

Bu konuyu okuyanlar

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Ipg samsung galaxy s3 ekran koruyucu film nereden bulabilirim be forum istanbulda bulunur mu acaba

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
mobilcadde mi neydi orada vardı galiba ama ben pek tavsiye etmiyorum kenarlardan toz aldımı mundar oluyor griffin şeffaf silikon kılıflar var odaha iyiolur :) düşürdüğünüzde darbenin büyük bir kısmını emer :)

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tesekkurler

mobilcadde mi neydi orada vardı galiba ama ben pek tavsiye etmiyorum kenarlardan toz aldımı mundar oluyor griffin şeffaf silikon kılıflar var odaha iyiolur :) düşürdüğünüzde darbenin büyük bir kısmını emer :)
Acaba su d&r da satilan cellural line ekran koruyucu iyimidir griffin bulamassam ondan almayi dusunuyorum da

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
IPG ve Clear-Coat çok iyi markadır. Yani alırsanız pek sorun yaşıyacağınızı düşünmüyorum telefonunuzun üstünde çok zor belli oluyor. Ben olsam Clear-Coat veya IPG tercih ederdim.

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=264218]isveçli[/MENTION] sence hangisini alayım ipg mi clear coat mu griffin mi yoksa cellural line mı :D

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bugun cellural line kılıf ve ekran koruyucu film aldım kılıf hemen çizildi .s .s .s acaba ekran koruyucu filmi geri mi
iade etsem o da dandik midir

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Söylemiştim demekten nefret ediyorum. Ama söylemiştim.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
MobilCadde gayet güvenilir bir site. Ben pazartesi sipariş verdim salı günü elime ulaştı. Kapıda ödeme sistemide süper bir şey geldi verdim parayı aldım. Sende oradan alabilirsin.

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
MobilCadde gayet güvenilir bir site. Ben pazartesi sipariş verdim salı günü elime ulaştı. Kapıda ödeme sistemide süper bir şey geldi verdim parayı aldım. Sende oradan alabilirsin.
. Mobilcaddeye de bakmıştım ama internetten alıveriş tecrübem olmadığı için ve güvenemediğim için almadim.Bugun gittim teknosadan cellural line ekran koruyucu film ve silikon kılıf aldım.İnş. aldığım ekran koruyucu film kalitelidir

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar az önce cellular line ekran filminin nasıl ekrana yerleştirileceği ile ilgili bir video izliyodum yorumlara baktım ve şok oldum.Herkes berbat diyor kullanan bir arkadaş varsa kalitesi hakkında acil bilgi verebilir mi

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar az önce cellular line ekran filminin nasıl ekrana yerleştirileceği ile ilgili bir video izliyodum yorumlara baktım ve şok oldum.Herkes berbat diyor kullanan bir arkadaş varsa kalitesi hakkında acil bilgi verebilir mi
Ben sana dedim. Bana güvenmedin sonuçlarına katlanacaksın artık.

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Az önce uyguladım ekran filmini fena değil aslında ama ipg ve clear coat daha iyidir sanırım

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
2-3 Gün bekle sonra yorumlarını yaz %80 çizikler oluşacak filmde. Biraz buğulanmış gibi olacak.

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sen nerden biliyosun telefon ekraninda çizik oluşmaz inşallah

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Telefon ekranı zaten Corning Gorilla Glass 2 ve sen üzerine bir de koruyucu koyuyorsun... Darbeli matkapla delmeye çalış gene de çizilmez o ekran :D

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Ekranda bir şey olmaz zaten filmde olur. Ben daha önce kullandığım için biliyorum. Full çizik oldu Film. Ben sadece uyardım amacım Cellular Line'yi kötülemek değil !!!

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
SGS III alacağım bende ne alacağımı düşünüyorum şu an kara kara. Büyük ihtimal IPG, Clear-Coat veya Flip Cover alacağım.

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence flip cover alma bana pek sağlam bi kılıfmış gibi görünmedi silikon kılıf+ipg olabilir karar sana ait tabi istersen flip cover al

mennes

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence flip cover alma bana pek sağlam bi kılıfmış gibi görünmedi silikon kılıf+ipg olabilir karar sana ait tabi istersen flip cover al

flip cover çok aklıma takıldı ama sanırım alacağım üstünede artık güzel bir ipg clear coat neyse onların hangisi iyi öğreneyim ona göre flip cover la beraber bide onları çekerim artık karar vermem gereken beyaz telefonuma mavi mi beyaz mı flip cover alayım
geçen düşürmesem fazla acele etmezdim ama gorilla glass da olsa çok güven telkin etmiyor bide düşürünce iyice acele etmem gerektiğini anladım

byz.byz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Burada yazılan yorumlara güvenerek yukarıda belirtilen MobilCadde.Com adlı internet sitesinden Samsung S3 model cep telefonum için 2 Temmuz 2012 tarihinde IPG Full Cover Body aldım. Koruyucu filmi ürün paketinde belirtildiği üzere cep telefonuma uyguladım. Ertesi gün telefon ekranında berraklık kaybı gibi sorunlarla karşılaştım. Gerek Türkiye distribütörü gerek ürünün ithal edildiği ABD'li firma nezdinde girişimde bulunmuş olmama rağmen olumlu hiçbir cevap alamadım. MobilCadde.Com ise tamamen ben ürünü sattım cebime parayı koydum tarzında bir yaklaşım sergiledi. Onun için sizlere tavsiyem güvendiğiniz, her daim ulaşabileceğiniz firmalardan alışverişinizi yapmanız. Ayrıca IPG gibi bir üründen uzak durarak telefonunuza çok şık duracak silikon kılıfları tercih etmeniz. Burada sitelerin kalemşörlüğünü yapan insanlara tamah etmemenizi belirtmeme zaten gerek yoktur. İyi günler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ipg falan filan hepsi yalan aldım 40 tl ye full koruma ama hayatımda gördüğüm en ucuz malmış üstünde de nasa teknolojisi filan yazıyo ama nasa nın 40lı senelerden kalma teknolojisi olsa gerek :( almayın kesinlikle ipg almayın ben 3. gün söktüm attım hayatımda bu kadar dandik bi malzeme görmedim

darklist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S3 aldigim zaman mobil caddeden ipg koruyucu ve beyaz silikon kilif aldim toplam 100 tl oara verdim.kilif 2 hafta sonra sarardi ipg de ise kabarcik kaldi defalarca ugrasmama ragmen dedikleri gibi cikmadi siteye donmeme ragmen aramadilar.yani mobilcadde ilgisiz ve diyalogu sifir olan bir site tavsiye etmem kesinlikle

Son mesajlar