İpad2

Bu konuyu okuyanlar

uzayli8123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ipad 2 almak istiyorum turkcell den mi almalı vodafone dan mı ? fiyatları hemen hemen aynı ama internet çekim gücü olarak turkcell sanırım daha hızlı :blink:

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
3g li almıyacaksan yurtdışından gelme cihazlar çok daha mantıklı 1200 1300 tl den başlayan fiyatlarla kredi kartına taksitle alabilirsin
ipad 2 almak istiyorum turkcell den mi almalı vodafone dan mı ? fiyatları hemen hemen aynı ama internet çekim gücü olarak turkcell sanırım daha hızlı :blink:

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3

evet internet konusunda turkcell vodafone'dan 10 kat daha iyi ama ipad'in kendisi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. zaten çok pahalı bir ürün bir de bu halle fiyatı 2000 lirayı buluyor.

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Turkıyeden iPad almak mantıklı degıl bence. Cok Pahalı oluyo. Bence bu kadar parayı gozunden cıkarttıysan iPhone 4S yada Galaxy S2 al

iPhone 4, iPod 4 gen, iPad 2 var... Hepsi aynı sey. Ekran boyutları farklı :D

hukar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiye'de pahalı oluyor dediğin gibi ama yurt dışından almak daha ucuz galiba. Yurt dışından getittirebileceğim bir web sitesi var mı güvenli?

bayonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafone mu turkcell mi ? hangi 3g ? sorusuna cevap bulunduğunuz yer ile ilgilidir.
Hangisinden alacak olursanız olun en az 1 gb tercihen 4gb almanız ilerde faydanıza olacaktır
sadece evde büroda wireless ile bile kullanacak olsanız en az 1gb tavsiye olunur
250 mb alıp başka bir hattanda internet kullanırım derseniz o zaman da peşin alın derim
almadan önce samsungun ve asusun tabletlerinede bir göz gezdirmek faydalı olabilir

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
iPad 2 için Türkiye de vereceğiniz para ile Ingilizce kursuna yazılın valla... Sonra bana dua edersiniz :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ipad 2 kaç para mutlaka almalıyım

16 gb wifi modeli 1300-1400 tl arasında değişiyor. 16 gb wifi + 3g'li modeli ise 1700-1800 tl arasında değişiyor. 3g desteği olmayan bir tabletin pek fazla işine yaramayacağını düşünürsek oldukça pahalı bir ürün olduğunu bir kez daha görebiliriz.

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Türkiye'de pahalı oluyor dediğin gibi ama yurt dışından almak daha ucuz galiba. Yurt dışından getittirebileceğim bir web sitesi var mı güvenli?

yurtdışından steden alırsan, gümrük problemi yaşarsın. riskli bir durum. bence deneme. birde ipad i operatörlerden değilde. bilkom ( apple türkiye distributoru) bayiisi bulup ordan al.