iPad Pro 10.5 WiFi modeli ile ilgili sorularım var

Bu konuyu okuyanlar

battall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar bir sorum olacak mediamarkt sonbahar indirimiyle 3500 e 10.5 ipad pro modeli satın aldım. Ancak bu ay içinde yeni pro modeller tanıtılacak diye söyleniyor. Normal bir kullanıcıyım çizim vs yapmıyorum sadece fiyatın cazipliği dolayısıyla satın aldım. Sizce aldığım model beni uzun süre götürür mü yeni iPad’lerle çok fark olur mu yoksa iade edip yeni pro modellerini mi beklesem ? Ayrıca cellular özelliği çok önemli mi değiştirmeme gerek var mı? Şimdiden teşekkürler.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Merhabalar bir sorum olacak mediamarkt sonbahar indirimiyle 3500 e 10.5 ipad pro modeli satın aldım. Ancak bu ay içinde yeni pro modeller tanıtılacak diye söyleniyor. Normal bir kullanıcıyım çizim vs yapmıyorum sadece fiyatın cazipliği dolayısıyla satın aldım. Sizce aldığım model beni uzun süre götürür mü yeni iPad’lerle çok fark olur mu yoksa iade edip yeni pro modellerini mi beklesem ? Ayrıca cellular özelliği çok önemli mi değiştirmeme gerek var mı? Şimdiden teşekkürler.
3500 iyi bir fiyat. İpad pro 3’te belli değişiklikler var ama yinede senin ipad pro 2’yi bırakacak kadar değildir:

İpad pro 3’ün:

1)çerçevesi iyice azaldı,home tuşu kalktı. Onun yerine 3D yüz tarama geldi: çerçeveyle ilgili sıkıntın yoksa sorun yok. Yüz tarayıcısı bazen gıcıklık yaratabilir.

2)iyi bir performans artışı yaşandı: maksimum performans istemiyorsan senin için önemli olmaz. Zaten senin ipadin dünyanın en güçlü ikinci mobil işlemcisine sahip. Fakat batarya performansı yenisinde daha iyi olabilir.

3)Daha ince: sadece 1mm fark var. Bence ince olması daha kötü oldu. Seninki yeterince inceydi.

4)ekranda küçük geliştirmeler: çok fark olmadığından sorun yok.

5) sonunda ipad pro usb-c kullanıyor. Bu yeterince fark gösterir. En iyi özelliklerinden biri diyebilirim.