iPad Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Pc varsa pcden atın yoksa musictube den mp4 formatında videoyu inderebilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ipad air mi ipad mini 2 retina mı hangisini alayım ? Alacaksam kaç gb olacağını söyleyin

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Piyasada doğru dürüst ipad air 2 incelemesi yok ya

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İpad mini 2 için çocuklara yönelik kapaklı kılıf nerede bulabilirim? ( minyon lu falan)

Sadr-azam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İpad de güncel twitter uygulaması kullanan var mı arkadaşlar?

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Aynen yaw yok ettiler keşfet i [emoji23]
Birde şu sorun var bende twitter da
açık olan twittera diğer uygulamalardan döndüğümde güncelleme yapmıyor kapatıp açıyorum.
ipad 3 8.4 yüklü.

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bir de safaride yatay olarak googla bir şey yazdığımda ilk harfi yazıyor sonra klavye kayboluyor tekrar boşluğa tıklıyorum
böyle bir sorunu olan varmı?

Sadr-azam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben kullanıyorum, galiba keşfet butonunu göremediğiniz için soruyorsunuz.
eğer öyle ise ben de keşfetin nerde olduğunu merak ediyorum açıkcası :d

Keşfet butonu gitti tt listesine bakamıyorum. Arama butonuyla bakılıyormuş ama bende çıkmıyor o şekilde. Nette araştırdım kimse bilmiyor. :)

Reaksiyon puanı
2
Keşfet butonu gitti tt listesine bakamıyorum. Arama butonuyla bakılıyormuş ama bende çıkmıyor o şekilde. Nette araştırdım kimse bilmiyor. :)
Arama butonuna keşfet yazınca mı çıkıyor acaba ��.
çok saçma :D
bir de bende ios 9 beta yüklü, arada takılıp 1 dakika ekrana dokununca algılamama sorunu oluyor.
normal güncelleme geldiğinde onu yükleyip beta ortadan kalkar mı acaba, yardım pleas :D

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
58287fbcf5cd652c0eb7cfbc79988342.jpg

Dün aldı babam yalnız whatsapp kurulamıyor ve iphone uyumlu uygulamaları yukleyince çok kalitesiz açıyor.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
58287fbcf5cd652c0eb7cfbc79988342.jpg

Dün aldı babam yalnız whatsapp kurulamıyor ve iphone uyumlu uygulamaları yukleyince çok kalitesiz açıyor.
Sorsaydın soyleyebilirdim bunlari :)
Sadece ipad icin olan uygulamalari sec magazadan, ipad uygulamalari kalitelidir

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Sorsaydın soyleyebilirdim bunlari :)
Sadece ipad icin olan uygulamalari sec magazadan, ipad uygulamalari kalitelidir

Bi bug var ama yav, yatayda ekran kilitli kullanıyorum bildirim panelini indirirken ilk önce dikey, hatasını farkedince yatay indiriyor.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Yalnız telefon da uzay grisi ama siyah açılıyor

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Bende kulübe iPad Air 2 ile katılayım. Cihazımı uzun süredir kullanıyorum ve aşırı derecede menunum. Hiç bir sıkıntı çıkmadı.
@Mr.Utar
iPad Air'ının Cellular+WiFi cinsinden olup olmadığına dikkat et. (Cellular: Sim kart takılabilir anlamına geliyor)
Eğer cihazın cellularlı değilse, Whatsapp falan yükleyemezsin. Çünkü Whatsapp yükleyebilmek için sim kart gerekiyor.
düşük kalite konusuna gelince, App Store'da bulunan uygulamaların bazıları yalnızca iPhone için optimize edilmiş. Ve sen, iPhone için optimize edilen uygulamaları, iPad'inde kullanmayı deneyince, doğal olarak uygulama iPad ekranını tamamen kaplayacak şekilde büyütülüyor. Bu da, kalitenin düşmesine neden oluyor.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Buralar canlanmali gencler , Çarşamba günü konu başına nickleri yazacağım ipad kullananlarin, tablet hakkinda sohbet ederiz ondan sonra

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Bende kulübe iPad Air 2 ile katılayım. Cihazımı uzun süredir kullanıyorum ve aşırı derecede menunum. Hiç bir sıkıntı çıkmadı.
@Mr.Utar
iPad Air'ının Cellular+WiFi cinsinden olup olmadığına dikkat et. (Cellular: Sim kart takılabilir anlamına geliyor)
Eğer cihazın cellularlı değilse, Whatsapp falan yükleyemezsin. Çünkü Whatsapp yükleyebilmek için sim kart gerekiyor.
düşük kalite konusuna gelince, App Store'da bulunan uygulamaların bazıları yalnızca iPhone için optimize edilmiş. Ve sen, iPhone için optimize edilen uygulamaları, iPad'inde kullanmayı deneyince, doğal olarak uygulama iPad ekranını tamamen kaplayacak şekilde büyütülüyor. Bu da, kalitenin düşmesine neden oluyor.

Farkettim onu, benim ipad wifi olan model. Keşke onay yöntemiyle wifi modele de yüklenseydi geliştirseler keşke.