İpad Air 3 mü İpad pro 2018 mi ?

Bu konuyu okuyanlar

thenotch11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet,Bu iki cihaz arasında çok kararsız kaldım. Pil konusunda yoğun kullanım özellikle pubg fortnite gibi beni memnun bırakacak,aynı zamanda uzun saatler oynayıp kasmaması lazım Marka önerisine açığım fakat bu iki cihazdan hangisi daha iyidir,uzun ömürlüdür?

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Evet,Bu iki cihaz arasında çok kararsız kaldım. Pil konusunda yoğun kullanım özellikle pubg fortnite gibi beni memnun bırakacak,aynı zamanda uzun saatler oynayıp kasmaması lazım Marka önerisine açığım fakat bu iki cihazdan hangisi daha iyidir,uzun ömürlüdür?
İpad pro öneririm.

Reaksiyon puanı
892
ipad air 3 yeter de artar bile.a12x gereksiz bence fiyat farkını haketmiyor ipad pro.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Pro daha güçlü bir işlemciye sahip ama sadece birkaç oyunda bu farkı görebilirsin. Fakat işlemci gücünü düşürdüğü anki halinde pro modeli daha güçlü olduğu için çok uzun süre oyunlarda daha iyi olabilir. İki cihaz da pubg ve fortniteı aynı ayarlarda rahatça oynayabiliyor

Bence air 3 daha mantıklı çünkü pro modeli çok pahalı ve ipad pro,air 3’e göre daha kırılgan bir cihaz

Son mesajlar