İp değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

woax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Beyler sağlam bir ip değişterme programı lazım ya da kod vs. varmı bilen birileri?Cyberghost ve hidemyip denedim malesef olumsuz sonuç cyberghost nete bağlanmıyo , hidemyip nin de crackini bulamadım.Bilen birileri yanıtlarsa güzel olur.Teşekkürler

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Zenmate eklenti olarak indirip kayıt olduğunda 7 günlük premium üyelik veriyor 7 gün bitince kullanılamıyor birde browsec var bunlar tarayıcıya eklentili versiyonlarını söyledim program olarak indirip kurunca 7 günlük kullanım sunuyormu bilmiyorum..

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Cyberghost, Zenmate yasaklı, bunlara erişim engeli var; kullanamazsınız.

hotspotshield, tunnelbear, expressvpn iyiydi; önceden kampanyası/ücretsiz kullanımı vs. oluyordu. Ama şu an bunlar da ülkemizde engelli.

ProtonVPN var; hiç denemedim, ücretsiz diye geçiyor, istersen şuradan bakabilirsin.

Ne amaçla ihtiyacın var bilmiyorum ancak tarayıcılar için eklenti şeklinde olanlar da var. Ama tam gizlilik sağlamazlar. tarayıcıların web mağazalarından bakabilirsin.

woax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

hotspotshield, tunnelbear, expressvpn iyiydi; önceden kampanyası/ücretsiz kullanımı vs. oluyordu. Ama şu an bunlar da ülkemizde engelli.

ProtonVPN var; hiç denemedim, ücretsiz diye geçiyor, istersen şuradan bakabilirsin.

Ne amaçla ihtiyacın var bilmiyorum ancak tarayıcılar için eklenti şeklinde olanlar da var. Ama tam gizlilik sağlamazlar. tarayıcıların web mağazalarından bakabilirsin.

Link.Tl için reis xd

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Hıı para kasıcam diyosun yani [emoji14] internette var yöntemleri, botları da var bak derim.

Link.Tl için reis xd

woax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hıı para kasıcam diyosun yani [emoji14] internette var yöntemleri, botları da var bak derim.
hocam bulamıyorum bir türlü ya her saat araştırıyom

---- Mesajlar birleştirildi ----

en sonunda buna bir bakim dedim :/

Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Başka sitelerin de botları var onlara da bakabilirsin.