iOS12 Beta Sürüm Deneyimlerim [İlk Bakış]

Bu konuyu okuyanlar

hasanalicelenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Benim de farkettiğim ufak bir bug var. Sabah alarmı kapattıktan sonra üstteki saat simgesi kaybolmuyor kurulu başka bir alarm olmamasına rağmen. Alarmlara girip bir alarmı aktif edip hemen tekrar geri kapatınca kayboluyor.

İlk sürüm bu, bu tür ufak hataların olması normaldir. Benim de telefon bazen kararıyor tepki vermiyor bi kaç kez öyle oldu. Bu yüzden yüklememizi tavsiye etmiyorlar. Bu tür sorunlar final sürümünde olmayacaktır.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Uğraşacağımıza ben smart swit
İlk sürüm bu, bu tür ufak hataların olması normaldir. Benim de telefon bazen kararıyor tepki vermiyor bi kaç kez öyle oldu. Bu yüzden yüklememizi tavsiye etmiyorlar. Bu tür sorunlar final sürümünde olmayacaktır.
Olursa zaten İOS u bırakırım android de kullanıyorum hiç sorun yaşamıyorum satarım o telefonu da komple android kullanırım dert yok tasa yok

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Bu sürümün beta sürümü olduğunu hatalar olabileceğini bende biliyorum. Sadece deneyimimi paylaştım.