iOS Oyun ve Uygulama Kampanyaları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar ben her hafta olan ücretsiz uygulamayı görüyorumda her gün ücretsiz uygulamadamı varmış? varsa nerden görebilirim bulamadımda?
Appzapp uygulamasi bana hergun bildirim gonderiyor. Hergun ucretsiz olan uygulamalar var. Ve istedigin uygulamayi listene ekliyosun, ucretsiz olursa alarm caliyor.

Parkbud uygulaması 6.49TL yerine tamamen ücretsizdir.

Açıklama: Bütün park yeri kabuslarınıza son verir. Bu uygulama yakınlarınızda park yeri bulmanıza yardım eder ve hatta ödemeyi uygulamayı kullanarak yapabilirsiniz. Ne kadar süredir park etmiş olduğunuza bakın, ayrıca aracınızı nereye bıraktığınızıda unutursanız yerini tespit edin. Boşuna Apple'ın en iyi 5 navigasyon uygulamasından biri değil yani.

müzik için uygulama arıyorum önceden full mp3 diye uygulama vardı kaldırdılar uygulamayı günceleme gelmeyincede zamanla uygulama cortladı şimdi müzik indirip dinleyebileceğim uygulama yok hem kütüphanedeki hemde indirdiğim müzikleri birlikte karışık çalan bi uygulama yok mu?

müzik için uygulama arıyorum önceden full mp3 diye uygulama vardı kaldırdılar uygulamayı günceleme gelmeyincede zamanla uygulama cortladı şimdi müzik indirip dinleyebileceğim uygulama yok hem kütüphanedeki hemde indirdiğim müzikleri birlikte karışık çalan bi uygulama yok mu?
Spotify yada Deezer.

Bedava müzik indirebileceğim program var mı? Bilgisayarla işimiz olmadan ama direk programdan indircez

Block City Wars

Minecraft ve GTA sevenlerin hoşuna gideceğini düşündüğüm bir uygulam bugün ücretsiz olmuş.

Bu oyun ikisinin karışımı olmuş diyebilirim. Oldukça büyük tek bir haritada online olarak farklı birçok oyuncuyla savaşabileceğiniz başarılı grafiklere sahip bir oyun olmuş.
1,99 TL yerine bugün ÜCRETSİZ!

App Store linki: https://itunes.apple.com/tr/app/id790203750

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
ozgursurme iOS 3
R iOS 2
H iOS 0
Doğukan Dinç iOS 3
YiğitBey iOS 5