İOS MAİL (gmail)

MrtOzler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ios üstünde olan mail uygulamasını gmail hesabı olarak nasıl kullanabilirim gmail olarak kayıt yaptığımda push çalışmıyor exchange girince sunucuya bağllanmıyor bilen dehalardan yardım rica ediyorum :D

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ios üstünde olan mail uygulamasını gmail hesabı olarak nasıl kullanabilirim gmail olarak kayıt yaptığımda push çalışmıyor exchange girince sunucuya bağllanmıyor bilen dehalardan yardım rica ediyorum :D

Mail uygulaması şart değilse gmail'in kendi uygulaması var :biggrin:

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
mailbox da var ama sıraya girmen lazım.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=7414]Jojoba[/MENTION] O sıraya girip beklemeye değecek bir uygulama değil gibi görünüyor.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
alternatif olarak bir tane de hotmail kurun ikisini aynı anda kontrol edeceği için gmaili de günceller herhalde, ben hiç sorun yaşamadım siz tam olarak nasıl push sorunu yaşıyorsunuz?

MrtOzler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uygulamaya girdiğimde yenileme yapıyor onun dışında mail gelmiyor mailboxda var daha bi 550 bin kişi :D gmail uygulamasını sevmiyorum :/ uygulamaya girdikden sonra güncelleniyor tüm mailler :(

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bende 2 gmail 3 hotmail kurulu saatte bir guncellemeye ayarli, internet kapalı iken bile İnternet'e girdiğim anda otomatik guncelliyor.
ben hiç sorun yasamadım ama 6.1.2yi bu yüzden acele çıkarmışlardi 6.1.3te belki duzeltirler*

MrtOzler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacı valla saatlik değilde hotmailda direk mail geldiği gibi bildiri çıkıyor ama gmailde değil :(