ios auto güncelleme şimdilik risk gibi

Bu konuyu okuyanlar

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Merhabalar bir yerde okumuştum yada izlemiştim apple cihazlarına orjinal ve yan sanayi batarya detecting olayı getirecekmiş. Eğer öyle olursa ios 13 ile gelir diye düşünüyorum. Bu bağlamda emin olmak için auto güncelleme riski gibi çünkü şuan bir çok kişi deji yada başka batarya kulanıyor sonuçta apple bataryaları onların servisleri ve official storeları dışında hiç bir yerde yok. Malum onlarda aşağı yukarı 200 tl den başlıyor.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? ( bu arada ben auto güncellemeyi kapattım )

iyi forumlar

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Merhabalar bir yerde okumuştum yada izlemiştim apple cihazlarına orjinal ve yan sanayi batarya detecting olayı getirecekmiş. Eğer öyle olursa ios 13 ile gelir diye düşünüyorum. Bu bağlamda emin olmak için auto güncelleme riski gibi çünkü şuan bir çok kişi deji yada başka batarya kulanıyor sonuçta apple bataryaları onların servisleri ve official storeları dışında hiç bir yerde yok. Malum onlarda aşağı yukarı 200 tl den başlıyor.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? ( bu arada ben auto güncellemeyi kapattım )

iyi forumlar
Ya ipsw’den yükleyebileceğiniz dosya ile itunes yardımıyla geri dönüş yapabiliyoruz ya ondan rahatım ben (orijinal batarya kullanıyorum zaten ama bir 2-3 yıl sonra 6s+ icin orijinal batarya almaya değer mi bilemiyorum)

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Valla yinede beklemek daha mantıklı gibi emin olmak için