iOS Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

/xo/

Ready to Rock! °°°
Tema yok farklı bir Launcher yok, sadece duvar kağıdı değiştirme var. Siz ne saçmalıyorsunuz da konuyu açıyorsunuz?

Tema yok farklı bir Launcher yok, sadece duvar kağıdı değiştirme var. Siz ne saçmalıyorsunuz da konuyu açıyorsunuz?
Tema var Launcher var her şey var :)

İphone kullananlar kişiselleştirmek için jb yapmak zorunda olduğunu biliyorlar bende onlar için açtım.

Yorumlara bakılırsa herkes kullanıyor gözüküyor :)

Mehmet abi denetim masasının tweakını verebilirmisin? bide reposunu? çok hoş duruyor her şey orda :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba,

Son resimde ki temanın ismi nedir acaba?

Programların ismini göstermeyen temalar aradımda hiç hoşuma gitmemişti bu cok güzel :)

Mehmet.Yildiz Mehmet abi bir şey fark ettim, faceden gelen bildirimden sonra face logosunun arkası beyaz olmuş? bu temaya özelmi yoksa tweakmı? eğer tweaksa isim alabilirmiyim :)

denizbatun Şu tema yada tweakların ismini verebilirmisiniz?;

Mehmet abi denetim masasının tweakını verebilirmisin? bide reposunu? çok hoş duruyor her şey orda :)

Merhaba,

Son resimde ki temanın ismi nedir acaba?

Programların ismini göstermeyen temalar aradımda hiç hoşuma gitmemişti bu cok güzel :)

@Mehmet.Yildiz Mehmet abi bir şey fark ettim, faceden gelen bildirimden sonra face logosunun arkası beyaz olmuş? bu temaya özelmi yoksa tweakmı? eğer tweaksa isim alabilirmiyim :)
Kontrol Merkezi için Auxo 2 kullanıyorum.

Arkaplanda uygulama açık olduğu zaman uygulama ikonunda Beyaz gölge efekti, uygulamada bildirim olduğunda ise Yeşil gölge ve uygulama açılırken sayfanın yukarıdan aşağı çarpma efekti var. Ayrıca Dock bölümündeki uygulamalarda bildirim olursa ikon yerinde zıplıyor :D

tweak GlowBoard. BigBoss reposunda mevcut :)

Kontrol Merkezi için Auxo 2 kullanıyorum.

Arkaplanda uygulama açık olduğu zaman uygulama ikonunda Beyaz gölge efekti, uygulamada bildirim olduğunda ise Yeşil gölge ve uygulama açılırken sayfanın yukarıdan aşağı çarpma efekti var. Ayrıca Dock bölümündeki uygulamalarda bildirim olursa ikon yerinde zıplıyor :D

tweak GlowBoard. BigBoss reposunda mevcut :)
Baya iyimiş bu özellikleri :) birazdan kurucam bakalım :D

Vikings ilk resim temanın adı HonkyTonk. Tema henüz resmi olarak çıkmadı, beta sürümü o.
ikinci ve üçüncü resim kilit ekranı, Groovylock'tan colorflow ve typo5'i kullanabilirsiniz. Türkçeleştirmeyi kendiniz html dosyasından yapmalısınız.
dördüncü temanın adı da Sep7. Cydia'da mevcut.

İkon isimlerini Springtomize 3'ten gizliyorum. Durum çubuğu alkaline ve zeppelin'den. Fontlar: Myriad Pro, Proxima Nova

stat counter