iOS 9 Ana Konu Hatalar - Öneriler

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
iOS 9 kullanıcıları gelen yenilikleri, şikayetlerini ve sorunlarla ilgili çözümlerini buradan tartışıyor.

14340d188b8fa831f46a8d14a77664fd.jpg

Yeni güncelleme hakkındaki düşünceleriniz neler?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
kurmadım çok memnunum :D

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Yahu arkadaş ne var bu ios 9 da da bu kadar kötülüyorsunuz tam da 6s alacağım sırada soğutmayın insanı..

oguzaykut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş 9.0 neden kötü biliyor musun? 1.5 yıl note3 kullandım ve menü geçişi arasında donma görmedim ama bu iphone6 şuan sağa doğru çekerken kasıyor. Az önce whatsapp'ı açayım dedim açtım klavye yukarıda kaldı düşün. Samsung launcher'ı hafifletmek için çalışırken Apple iyice b*ka sarmaya başladı. İ6 alalı 1 ay oldu pişmanım Note5 almadığım için

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
İlk geldiğinde denedim hemen. Olmadı hata verdi her seferinde. Sonra okudum bi kaç yerde beklemeye karar verdim. Bence bu uygulamanın kendisi başlı basına bi hata

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ben bugün güncelledim, şu an iPadi sıfırladım uygulamalari yüklüyorum bi bir hafta deneyim sonra yazacağım deneyimlerimi

S

SDN Okuru455

SDN Okuru
Keşke yapmasaydım. Menüde ve ekran çevirme diye bişi kalmadı simgeler dönmüyo arka plan resmi dönüyo sonra kasıyo birtek bendemi yapıo acaba--- 6 plus

O

Onur Şat

SDN Okuru
Arkadaşlar iPhone 5 kullanıyorum ancak herhangi bir kasma söz konusu değil. Ancak yazılım kaynaklı bazı aptallaşmalar olabiliyor. iOS'i ilk sürümünden beri kullanıyorum bu yıllardır böyle. Güncellemelerle düzelecek. Kendinizi çok fazla yormayın ve Apple'dan gelecek yeni güncellemeyi bekleyin. İyi pazarlar hepinize.

C

Cemre Onur

SDN Okuru
Arkadaşlar konu iOS android değil hangi firma olurda olsun X.0 sürümünü çıkarıyorsa bekleyin Örn:Android 5.0 iOS 9.0 Windows 8.0

CorvoAttano

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
O değilde övdüğünüz işletim sisteminin de Linux tabanlı olduğunu unutmayın her işletim sistemi gibi İOS da sıkıntı çıkarabilir stabilite sorunları yaşayabilir.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
ipad miniye kurdum, önceki sürümden 1 tek farkını bulamadım. ne oluyor bu ios9 şimdi? :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
iPad Air de birkac gundur kullanıyorum hatayla vs karşılaşmadım. En çok beğendiğim yer ise klavye ve video oynatmayı aşağı alma oldu

YiğitBey

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Ya abi iPhone'a geldi iOS 9 ama inatla gelmedi iPad Air 2'ye.
Sinir oldum ya kaldım Public beta'da.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Bende yorumları görünce bir çekindim, sonra yüklerim dedim. Bizim bine bir katan bir millet olduğumuzu hatırlayınca akşam yatarken güncellemeye bıraktım. Şuan kullanıyorum bir sorun yok, hatta şikayet ettiğim klavyeye yazım tahmin seçenekleri gelmiş epeyce de beğendim.

Telefon iphone 6

Z

Zynpbkkll

SDN Okuru
Yaa ağlamak istiyorum telefonum benden bağımsız hareket ediyo resmen kesinlikle yüklemeyin kesinlikle ...

bgrhnhtbgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
IOS 8 e göre biraz daha hızlı kabul . Fakat 9.1 geldiğinde güncellemeniz daha doğru olacaktır :D En azından sözüm Iphone 5 kullanıcıları için :))

KurbanlıkKoyun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ipad mini ios 9 a yükselttim yalnız not uygulamasında çizim yapamıyorum yazı falan yazılıyor yalnız videolarda izlediğim çizim bölümü bana gelmiyor nedeni nedir ?

B

bariss034

SDN Okuru
iphone 6 kullanıcısıyım, ios 9.0.1 güncellemesini yükledim. şuanda kişisel erişim noktası butonu pasif durumda , telefonu kapatıp açtığım halde yine aynı sorun devam ediyor.Sizde bu sorunu yaşadıysanız bu paragrafın altına yorumlarınızı yazarmısınız?

leventsonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
iPhone 5 telefonuma iOS 9 güncellemesini çıkar çıkmaz yükledim.Şu zamana kadar telefonumda İos 9 la ilgili hiçbir sorun yaşamadım.Hatta tersine telefonum hızlandı bile diyebilirim.Benim sorunum iOS tan değil İtunes un 12.3 sürümünden kaynaklandı.İtunes un bu sürümünde telefonumdaki uygulamaları yedekleyemiyorum.Ve bu sorunu sadece ben değil birçok kişi de yaşamakta.Yani ben İos güncellemesi değil İtunes güncellemesi bekliyorum.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
iPhone 5 telefonuma iOS 9 güncellemesini çıkar çıkmaz yükledim.Şu zamana kadar telefonumda İos 9 la ilgili hiçbir sorun yaşamadım.Hatta tersine telefonum hızlandı bile diyebilirim.Benim sorunum iOS tan değil İtunes un 12.3 sürümünden kaynaklandı.İtunes un bu sürümünde telefonumdaki uygulamaları yedekleyemiyorum.Ve bu sorunu sadece ben değil birçok kişi de yaşamakta.Yani ben İos güncellemesi değil İtunes güncellemesi bekliyorum.
eski itunes sürümü yükleyip öyle deneyebilirsiniz yedeklemeyi