iOS 8.4 Beta Yayınlandı

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iOS 8.4 Beta Yayınlandı

Apple, geliştiriciler için müzik odaklı iOS 8.4 Beta güncellemesini yayınladı. iOS 8.4'ün ilk Beta'sı ile gelen yenilikler haberimizde.

iOS 8.4 Beta'yı yüklediniz mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Developer accountum yok, dolayısıyla resmi yollardan 8.4 'ü indiremiyorum ama bir siteden IPSW dosyasını buldum.
Yüklememde sakınca olur mu acaba?
Teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olmaz ben çok yükledim ama itunese geri yükle butonundan yapmıcan güncelleme butonundan yapacaksın kardeşim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Nereden indirdiniz? Lİnk gönderebilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yüklersen apple onay vermez geri 8.3 e dönmek zorunda kalırsın

bi şekilde dovolopere kaydolman lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar yükleyen varsa pil ve performans yorum yapabilir mi ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben developer kaydı olmadan çok yükledim ve hala da yüklüyorum. sorun çıkmıyor. 8.4 beta yı da yükledim. sorun yok hiç. iphone 5s de kullanıyorum geekbench 3 ve antutu testlerinde hiç fark çıkmadı antutu 200-250 fazla çıktı. pil performansı da 8.3 beta 4 ten iyi. fazla bug yok yani. sadece müzik silince bazen uygulamadan atıyor. başka sorun görmedim. bu arada Adım Batuhan Temizyürek. üye kimliğimle yorum yapamamamın sebebi nedir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yükledim ve UDID kaydı olmadan yaptım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Udıd Kayıtsız Nasıl Yaptınız Arkadaşlar Anlatırsanız Memnun olurum . Cihazım :İpad mini Wi-fi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar iphone 4s e 8.4 güncelledim ve bi sıkıntısını görmedim çok seri hatta 8.3 ten daha seri yükleyin bi sorun yaşamazsınız hatta çok memnun kalırsınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen kardeş bende yükledim çok seri çalışıyor kasma yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4s için yorum alıcaktım ama arkadaslar yapmış sagolsun icould şifremi unuttum faturası yok telefonun i tunes icould şifrelerini nasıl yenileyebilirim bu imei numarasıyla olabılıcek bişeymıdır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yükledim kulaklık takınca telefon kendini kitliyor ama apple kulaklığı takmadım başka bir kulaklık taktım kötü oldu bu acaba bendemi bi hata var bilmiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hepsi aynı tassaruf modu var. Musıc geliştirilmiş. Pil aynı performans cok az iyileşmiş. Bence yapmayın musıc için para istiyo başka bir şey yok.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Hepsi aynı tassaruf modu var. Musıc geliştirilmiş. Pil aynı performans cok az iyileşmiş. Bence yapmayın musıc için para istiyo başka bir şey yok.

Tasarruf modu iOS 9 da var iOS 8.4te Yok

E

Esea

SDN Okuru
Bende yükledim ama apple storedan hiç bişey indiremiyorum X-Apple-AMD-action_message böyle hata veriyor

Son mesajlar