iOS 8.4 Beta Yayınlandı

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iOS 8.4 Beta Yayınlandı

Apple, geliştiriciler için müzik odaklı iOS 8.4 Beta güncellemesini yayınladı. iOS 8.4'ün ilk Beta'sı ile gelen yenilikler haberimizde.

iOS 8.4 Beta'yı yüklediniz mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Developer accountum yok, dolayısıyla resmi yollardan 8.4 'ü indiremiyorum ama bir siteden IPSW dosyasını buldum.
Yüklememde sakınca olur mu acaba?
Teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olmaz ben çok yükledim ama itunese geri yükle butonundan yapmıcan güncelleme butonundan yapacaksın kardeşim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yüklersen apple onay vermez geri 8.3 e dönmek zorunda kalırsın

bi şekilde dovolopere kaydolman lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben developer kaydı olmadan çok yükledim ve hala da yüklüyorum. sorun çıkmıyor. 8.4 beta yı da yükledim. sorun yok hiç. iphone 5s de kullanıyorum geekbench 3 ve antutu testlerinde hiç fark çıkmadı antutu 200-250 fazla çıktı. pil performansı da 8.3 beta 4 ten iyi. fazla bug yok yani. sadece müzik silince bazen uygulamadan atıyor. başka sorun görmedim. bu arada Adım Batuhan Temizyürek. üye kimliğimle yorum yapamamamın sebebi nedir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben yükledim ve UDID kaydı olmadan yaptım ve herhangi bir sıkıntı yaşamadım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Udıd Kayıtsız Nasıl Yaptınız Arkadaşlar Anlatırsanız Memnun olurum . Cihazım :İpad mini Wi-fi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar iphone 4s e 8.4 güncelledim ve bi sıkıntısını görmedim çok seri hatta 8.3 ten daha seri yükleyin bi sorun yaşamazsınız hatta çok memnun kalırsınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4s için yorum alıcaktım ama arkadaslar yapmış sagolsun icould şifremi unuttum faturası yok telefonun i tunes icould şifrelerini nasıl yenileyebilirim bu imei numarasıyla olabılıcek bişeymıdır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yükledim kulaklık takınca telefon kendini kitliyor ama apple kulaklığı takmadım başka bir kulaklık taktım kötü oldu bu acaba bendemi bi hata var bilmiyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hepsi aynı tassaruf modu var. Musıc geliştirilmiş. Pil aynı performans cok az iyileşmiş. Bence yapmayın musıc için para istiyo başka bir şey yok.

E

Esea

SDN Okuru
Bende yükledim ama apple storedan hiç bişey indiremiyorum X-Apple-AMD-action_message böyle hata veriyor

stat counter