IOS 7 den dönüşü bulan arkadaş yok mu hala :))

Bu konuyu okuyanlar

atakan92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O mutlu haberi verebilecek olan çıkar heralde :))

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Elindekiyle yaşamaya alış :mrgreen:

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
ilk bi kaç gün geri dönüş mümkündü ama artık değil..

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Şunun çözümünü bulsak deli para kırarız :D

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Arkadaş Nasıl Bir Sistemse Geçen Geri Dönmek İçin Ne Olursa Yapıyor

webmasteryeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben ios 7.0 yükledim sorun vardı tekrar ios 5.1.1 geri döndüm bir telefon sitesinde ios 7.0.2 güncellendi yazıldı hatalar giderildi dedi tuttum yine güncelledim telefonu :D:D:D cydia sız boş geliyor bana tekrar geri yükleyecem

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
ios 8 çıkarsa ancak imzalar o zamanlar açılır ve o zaman geçebilrsin onun dışında imzaların açılması şart allahtan 1 gün beklemedim ve ios 6 ya geri dönebildim.

thuglife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İos 7 yi beğenmeyenler ios 6 ya dönüş izni için apple firmasını mail yağmuruna tutsunlar o zaman dönüşü mümkün hale getireceklerdir.

atakan92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İos 7 yi beğenmeyenler ios 6 ya dönüş izni için apple firmasını mail yağmuruna tutsunlar o zaman dönüşü mümkün hale getireceklerdir.
Öyle bir şeyin olma imkanı varsa adam toplamaya başlayım :D

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
691
Geri dönüşü yok keşke olsa :(

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Geri dönüş var iphone 5 ya da 4/4s'iniz varsa satın yeniden 0 iphone 5 alın:D

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ios 8 çıkarsa ancak imzalar o zamanlar açılır ve o zaman geçebilrsin onun dışında imzaların açılması şart allahtan 1 gün beklemedim ve ios 6 ya geri dönebildim.

Neden iOS 8 çıkarıldığında imzalar açılsın ki? iOS 7 çıktığında iOS 5 için imzalar açıldı mı? :D

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Beğenmek zorundayız ben ilk başlarda beğenmiyordum ama şimdi çok mutluyum bide şu şarj olayını halledip jb çıkarsınlar party hard!!

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Beyler 1000 tl'ye ios6 ya döndürülür :devil2:

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
hayırda bi umut işte belki açılır :D

Sanmıyorum Apple bu sert tavırlarını bir kenara atıp müşterilerini dinlesin :D En iyisi benim gibi yapın satın iPhone u geçin androide :D. ip4 ten s2 ye geçmeme rağmen bile çok mutluyum.

Çünkü ben Apple'ın ip4 ve 4s i bilerek kastırdığı kanaatindeyim. Mantıken bakıldığında kasacak bir şey yok.(Katmanlar filan hikaye zaten ip4 te yok.)

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Sanmıyorum Apple bu sert tavırlarını bir kenara atıp müşterilerini dinlesin :D En iyisi benim gibi yapın satın iPhone u geçin androide :D. ip4 ten s2 ye geçmeme rağmen bile çok mutluyum.

Çünkü ben Apple'ın ip4 ve 4s i bilerek kastırdığı kanaatindeyim. Mantıken bakıldığında kasacak bir şey yok.(Katmanlar filan hikaye zaten ip4 te yok.)

politikaları gereği kastırma yani yavaşlatma uygulaması gerçekten var kardeşimde 4s var ve abi telefon kasıyor son zamanlarda dedi ve haklı da iphone 5 var bende de ondada 6 dayım 7 de baya tepki süreleri ve akışkanlık gitti ama apple böyle yapacak birşey yok androide kanım htc one ile ısındı ama biraz daha beklemek lazım 1 2 seneye marketi düzenlerlerse geçilebilir :)

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
politikaları gereği kastırma yani yavaşlatma uygulaması gerçekten var kardeşimde 4s var ve abi telefon kasıyor son zamanlarda dedi ve haklı da iphone 5 var bende de ondada 6 dayım 7 de baya tepki süreleri ve akışkanlık gitti ama apple böyle yapacak birşey yok androide kanım htc one ile ısındı ama biraz daha beklemek lazım 1 2 seneye marketi düzenlerlerse geçilebilir :)

Android market şuan en iyi dönemlerini yaşıyor daha iyisi olmaz

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Marketi virüslü olduğu şehir efsanesi değil baya baya gerçek bir olay :) Ama dikkatli biriyseniz virüs almazsınız. Appstore'da bilmem kaç milyar uygulama varmış play store da daha azmış filan bağlamaz beni :) Sanki hepsini indiriyorum playde bulamayıpta appstore da bulduğum bir şey yok henüz :) iOS 7 ile ip benim için bitmiştir :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
satılık iphone 4 8gb 2 aylık anahtar değmemiş araba gibi hala ios 7 yuklu :D