İOS 5 Untethered Jailbreak.

Bu konuyu okuyanlar

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
untetheret jb yaptınmı sende

---------- Post added at 21:33 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

bu işlem sadece tetheret tel kapanınca tekrardan pc ye baglı kalman geekıyor

CriMeLoRD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=163918]MrHxor[/MENTION] siz daha piyasaya çıkmamı$ olan untethered jailbreaki nasıl kurdunuzda memnunsunuz?
Öncelikle başlık değiştirilmeli çünkü yanlı$ bilgi içeriyo.Bu untethered değil tethered jailbreak yöntemidir...

Aralarındaki farkı bilmeyen arkada$lar varsa diye açıklama yapıyım:

Untethered : Telefona bir kez jb yaptınızmı her zaman kalıcı olur.
Tethered : Telefona yaptıgınız jb işlemi telefon ne sebepten olursa olsun kapandığı anda gider ve telefonu tekrar acabilmeniz için bilgisayara bağlamanız gerekir (ki videoda gösterilen yöntem budur)

Dev-Team ios 5 için henüz untethered jailbreak'i çıkarmı$ değil,ama cok yakın zamanda çıkıcağını tahmin ediyoruz...

MrHxor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar size şöyle söyleyeyim telefonu kapatıp açabiliyorum. pc ye bağlamıyorum. çalışıyor.

CriMeLoRD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar size şöyle söyleyeyim telefonu kapatıp açabiliyorum. pc ye bağlamıyorum. çalışıyor.

Peki siz telefonunuzu kapatip bilgisayara baglamadan acinca "Cydia" beyaz bir icon olarak mi cikiyo, yada telefonu bilgisayara baglamadan acarsaniz "Safari" yi kullanabiliyomusunuz? Merak ettigimden soruyorum.

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0

yahu hiçbir sitede redmonpie'da redsn0w'un sitesinde dev-team'de böyle bir haber yok? ne zaman oldu ne zaman kurdunuz emin misiniz?

ek: video'da da diyor bu JB tethered diye, lütfen konu kilit!

CriMeLoRD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer cihanız 3gs old bootrom ise bir yerde okumu$tum,bunlarda untethered olarak çalışıyomu$ tethered jailbreakler.Belkide bu bilgi karı$ıklığı bu yuzden çıkmı$tır.

syclla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
syn mrhxor yani kurmuş olduğuz cydia untethered mi? birde kurulum programlarının yönlendirmesini yapabilirmisiniz?

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Çıktımı arkadaşlar untethered jailbreak ?