Ios 5.0 Final nasıl 4.3.3 e downgrade olur?

Bu konuyu okuyanlar

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar merhaba arkadaşım iphone4 unü 4.3.1 iken ios5 yaptı madem frimwareside 4.11.08 oldu tel vodafone sim kilitli ve saf arkadaşım hattını değiştirdi :) ve şu anda kullanamıyor acaba diyorum 4.3.1 e yada 4.3.3 e nasıl dönebiliriz araştırdım biraz nette ama tam anlamadım (ÖNEMLİ NOT hiç shsh kaydı alınmamış ama) bir kaç yol denedim am makina benim olmayınca tırstım açıkçası acaba dönüş umudu var mı deneyen arkadaşlar varsa shsh olmadan anlatabilirler mi??

(bu tip bi konu açmak yasak ya da yanlış yere açılmış ise admin silebilirmisin konuyu :))

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
shsh kaydı olmadan versiyon düşürmenin yolu yok :)

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
e internette yyapılıyormuş die bi kaç yazı buldum ama denedimde fakat makina benim olmayınca tırsıyom belki dedim deneyen vardır burada

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
denemiştim ben olmuyor, telefon recovery modunda kalıyor. sonradan o yöntemin işe yaramadığı da belirtildi zaten

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar dün pc yi kurcalarken tiny umbrellayı açatım bir de ne göreyim 4.3.3 shshs kaydı var şimdi ben bu kayıtla 4.3.3 e düşersem baseband sürümü de düşermi yoksa 4.11.08 de kalır mı???

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
telefon tr den alındı ise , sanırım vodafonedan alınmış, herhangi bir şubeye gidip başka hatla kullanmak istediğinizi belirttiğiniz takdirde sim kilidi açılacaktır

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
4.3.3e düşüremezsiniz; ola ki yaptınız baseband kesinlikle düşmez

Choice

Asistan
Reaksiyon puanı
1
telefon tr den alındı ise , sanırım vodafonedan alınmış, herhangi bir şubeye gidip başka hatla kullanmak istediğinizi belirttiğiniz takdirde sim kilidi açılacaktır

evet vodafonedan alındı bu mümkün mü?? e ozaman hiç uğraşmayayım :)

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
iphone görüntü olarak çok güzel,prestij gösteren bir telefon özellikleri yazılımı çok güzel ama bir o kadar da sıkıntılı...insanları fazlasıyla kısıtlıyor.yanlızca kendi bilgisayarında bulunan itunese bağımlısın,bt aktif kullanamıyorsun,sadece apple tarafından sağlanan yazılımları kullanmak zorundasın...bir android veya symbianlı telefonu istediğin gibi kullan....umarım en yakın zamanda n9 a terfi edersin :D sonunu iyi bağladım heralde :D

meLodrama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nokia 3310 kardeşim gidicen vardır her şehirde çıkrıkçı pazarları temizinden şöyle 3 ay ömürlü bulucan kullancan ohhh uygulamaymış itunes mi ver remzi al aliymiş. yok işletim sistemiymiş telefon çaldımı yeşil alo bittim kırmızı pai pai ohhh. :D

Reaksiyon puanı
2,146
Nokia 3310 kardeşim gidicen vardır her şehirde çıkrıkçı pazarları temizinden şöyle 3 ay ömürlü bulucan kullancan ohhh uygulamaymış itunes mi ver remzi al aliymiş. yok işletim sistemiymiş telefon çaldımı yeşil alo bittim kırmızı pai pai ohhh. :D

3310 da kırmızı yeşil yok yalnız :D

yeshuin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone görüntü olarak çok güzel,prestij gösteren bir telefon özellikleri yazılımı çok güzel ama bir o kadar da sıkıntılı...insanları fazlasıyla kısıtlıyor.yanlızca kendi bilgisayarında bulunan itunese bağımlısın,bt aktif kullanamıyorsun,sadece apple tarafından sağlanan yazılımları kullanmak zorundasın...bir android veya symbianlı telefonu istediğin gibi kullan....umarım en yakın zamanda n9 a terfi edersin :D sonunu iyi bağladım heralde :D

kardeşim jealbreak den haberin yok galiba. ıphone dan daha özgur bi telefon bulamazsın. benden demesi

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
jealbreak olayını tam detaylarıyla bilmiyorum ama onu yapınca bir araba parası verdiğin telefonunun garanti kapsamı dışına çıkıyor diye biliyorum....