iOS 13 Beta

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ozmen_celik

Asistan
Ana menü ve klavyede yazarken oluyor güç tasarrufunda iken ama kontrol merkezi (alt menüm her zaman olmasa 2-3 denemede açıldığı oluyor
Peki pil performansı nasıl sizde ? ben pek ölçmedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde kendi kendine bir yerlere mesaj atıyor ama göstermiyor sadece mesaj ücreti kesiyor ( Allahtan paket var )

Sanırım geri dönecem akşam böyle olmaz :S

Son düzenleme:

okurbaba

Asistan

Birde kendi kendine bir yerlere mesaj atıyor ama göstermiyor sadece mesaj ücreti kesiyor ( Allahtan paket var )

Bende mesaj atmıyor kendi kendine, açılış kapanış hızı bir 10 sn daha iyi ama günlük kullanımda aynı,
( biraz daha Fazla ısınıyor oyunlarda normale göre) bir fark göremedim

Kadir Ortakaya

Üyecik

Hocam bu bahsettiğiniz mesaj olayı benimde başıma geldi FaceTime'dan ve iCloud'dan kaynaklı onlar için otomatik olarak sanıyorum telefon numarasını tanılamak için yapıyor bu işi ama sürekli olarak tekrarlıyor.

küheylanTR

Doçent
Nfc olayı sonunda çözüldü sanırım. Yakın bir zamanda destekleyen uygulamalarda kart okuyabileceğiz. Aynı zamanda nfc çip kaydederek istediğimiz bir işlemi yaptırabileceğiz. Örneğin bir çip okuttuğunuzda safari ile sdn forumu açacak.

stat counter