IOS 12

Bu konuyu okuyanlar

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
ios 12de sizce ne gibi yenilikler olur

Performans ve güvenlik üzerine daha çok yenilikler olacak. Ekstra şeyler beklemek yanlış olur tabii ki başka şeylerde olacaktır Apple bu. Fakat iOS10’dan iOS11’e geçişteki kadar farklılıklar yaşanmayacak. Telefonların eskisi gibi stabil çalışmasını sağlayacaklar.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
3-5 tane duvar kağıdı, bir kaç tane zil sesi çok bir şey beklemiyorum.

efeayaz35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Apple dan bahsediyoruz. Adamlar 10 yılda bir köklü değişim yapıyor o da müşteri kaybını önlemek için. Onun dışında her güncellemede birer ikişer şeyi düzeltiyolar o kadar. Bi yenilik yapcaklarını sanmıyorum.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ne yapacaklardan ziyade ne bekliyorsunuz? Bu tartışılsa belki dikkate değer.

Benim gördüğüm eksiklikler şunlardır, şunlar olsa daha iyi olur dediğiniz ne var?

Mesela ben Apple’a mail attım ama cevap gelmedi.
Telefonu sessize alınca ekranda hiç bir işaret çıkmıyor. Basit ama gerekli bir şey.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Yeni amiral gemisi iphone modeline göre tasarlanacağı kesin gibi onda ne varsa uyumlu olucak çok uyduruk eklentiler ve özellikler söz konusu olabilir.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
İos 12 ile artık ayarlara girmeden otomatik parlaklık ayarı yapabileceksiniz
Apple Fans:Wow that's wonderful it's the most useful thing I've ever seen derler ve ios 12 çıkmış olur

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
iOS artık iOS 10 dan itibaren artık bir çöpten ibaret.

Zaten iPhone 6 ile iPhone devri artık benim için kapanmıştır iOS 8 den beri artık eski stabilliği yok telefonları eskiden apple ın küçük zarif ve kibardı ama şimdi sırt çantasına koysan sığmaz neredeyse.

Steve Jobs öldükten sonra kalite çok düştü o ayrı ama ben 6s kullanırken iOS 9 ile fişek gibiydi iOS 10 bile geçtiğimde yavaşladı iOS 13 ile kaplumbağadan mı yavaş olur artık bilemiyorum.

Ancak apple dan alırsam iPad belki de MacBook alırım çünkü android tabletler çok basit ve çöp ama gerisini almam.

---- Mesajlar birleştirildi ----

İos 12 ile artık ayarlara girmeden otomatik parlaklık ayarı yapabileceksiniz
Apple Fans:Wow that's wonderful it's the most useful thing I've ever seen derler ve ios 12 çıkmış olur
Bunu zaten android ile 5 yıldır yapıyorduk.

Son düzenleme:

VasiF Quluzade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
iOS 11 ile klavyeye Azerbaycan dili eklenmişti, iOS 12 ile sisteme Azerbaycan dilinin eklenmesini isterdim.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
iOS işletim sistemini hiçbir şeye değişmem
iOS zaten mükemmel bir işletim sistemi aslında ama son zamanlarda yani 3-4 yıldır o hatalar yüzünden ve android e göre özellik fonksiyonel bakımından geride kaldığı için tercih etmek için de iOS u pek bir sebep Yok bence.