iOS 12 yüklenmiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

BJKolik

Profesör
sunucuların yoğunluğundan olabilir, internet bağlantısı ve hızı ile alakalı olabilir. Telefonu kapatıp açıp tekrar deneyin.

BJKolik

Profesör
Aklıma başka bir şey gelmiyor olanları yapmışsınız yeter ki öyle olsun genelde yoğunluktan dolayı olabiliyor umarım en kısa zamanda yüklersiniz ben dün gece 00.00 gibi yükledim.

başlıkta da belirttiğim gibi iOS 12 yüklendi ancak indiremiyorum su anda yüklenemior hatas veriyor sorunun ne olduğunu bilen varsa yazarsa sevinirim
Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum iki gündür bu saatlerde deniyorum ona rağmen olmuyor her yolu denedim çözümü hala bulamadım
Tüm uygulamaları kapatın daha sonra kilitleme tuşu ve home tuşuna basılı tutun Apple logosu gelene kadar elinizi çekmeyin, daha sonra çekin ve yeniden açıldığında tekrar deneyin.

BJKolik

Profesör
Tüm uygulamaları kapatın daha sonra kilitleme tuşu ve home tuşuna basılı tutun Apple logosu gelene kadar elinizi çekmeyin, daha sonra çekin ve yeniden açıldığında tekrar deneyin.
Başkan benim Iphone 6S Plus cep telefonumda ayarlar kutucuğunda güncelleme geldiğinde kırmızı renkli rakam görünmüyor kendim elle kontrol ettiğimde güncelleme çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Başkan benim Iphone 6S Plus cep telefonumda ayarlar kutucuğunda güncelleme geldiğinde kırmızı renkli rakam görünmüyor kendim elle kontrol ettiğimde güncelleme çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Bu durum herkeste böyle bende de aynısı mevcut. Bu bi sorun değil sanırsam. Eğer siz indirmezseniz, telefonunuz şarjdayken iner.

BJKolik

Profesör
Bu durum herkeste böyle bende de aynısı mevcut. Bu bi sorun değil sanırsam. Eğer siz indirmezseniz, telefonunuz şarjdayken iner.
İOS 12 için değil zaten otomatik güncelleme özelliği yeni gelmiş İOS 11' de böyle oldu halen öyle en istiyorum ki bir güncelleme geldiğinde kırmızı rakam çıksın ben göreyim.

İOS 12 için değil zaten otomatik güncelleme özelliği yeni gelmiş İOS 11' de böyle oldu halen öyle en istiyorum ki bir güncelleme geldiğinde kırmızı rakam çıksın ben göreyim.
Haklısınız da o bilerek yapılmış bir şey, güncelleme indikten sonra orada bildirim çıkıyor. İnmeden bildirim çıkmaz.

stat counter