İOS 12 Ekran Süresi Telefon İsmi ???

Bu konuyu okuyanlar

gokalpkutay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar;
Günlerdir uğraştığım, apple destekten de çözüm bulamadığım bir konuyu burada açıp sizlerin bilgilerinden faydalanmak istedim, öncelikle severek takip ettiğim shiftdelete net çalışanlarına burdan sevgi ve saygılarımı ileterek soruma geçmek istiyorum..;

Yaklaşık 15 gün önce iphone 7 plus kullanıyordum ve telefonumu satıp iphone x satın aldım telefonumu satmadan önce İOS 12 sistemine güncellemiştim, daha sonra telefonumu itunes üzerinden tam bir yedeğini alıp sıfırlayıp sattığım kişiye verdim, ve yeni telefonum iphone x i aldım sonrada sıfırdan itunes üzerinden yedeklememi yeni telefonum üzerine geri yükledim, herşey çok güzel geri geldi, sadece telefon ismim GKiPHONE7+ idi onu da değiştirdim GKiPHONEX yaptım fakat telefon ismi telefonun heryerinde düzgün çıkarken apple ın yeni uygulaması EKRAN SÜRESİ nde hala GKiPHONE7+ olarak çıkıyor ve bunu bir türlü düzeltemiyorum, hatta şunuda denedim bütün ayarlarımdan vazgeçtim yeni telefonu sıfırdan kurdum itunes üzerinden geri yüklemedim ama ilk başta telefon ismim GKiPHONEX iken EKRAN SÜRESİ uygulamasında yine isim İPHONE olarak yazdı ve bir süre sonra ben ayarlarımı yaptıkça birden tekrar GKiPHONE7+ a dönüştü bu olay nden kaynaklanır sizlere sormak istedim apple müşteri hizm aradım çok uğraştılar en son ayarları sıfırlamamı istediler onuda denedim ama nafile sonuç aynı bu isim olayını ne tetikleyebilir, bu arada şunuda not olarak yazayım apple hesabıma bağlı 2 adet ipad var ve 13 yaşından küçük hesaplar kullanıyor yani onları kendi icloud hesabımdan çıkaramıyorum acaba bunlar yani aile paylaşımı bu isim olayını tetikleyebilir mi??? yardımlarınızı bekliyorum şimdiden cevap verecek tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Bir daha sıfırlayıp yeni iPhone olarak ayarla yapıp iCloud’a girerseniz olacaktır tahminimce

gokalpkutay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir daha sıfırlayıp yeni iPhone olarak ayarla yapıp iCloud’a girerseniz olacaktır tahminimce
Onuda denedim ama bir süre sonra ayarlar yerine oturdukça tekrar eski ismi alıyor, bütün apple ı ayağa kaldırdım ama yok bekleyin biraz dediler zaman geçtikçe değişecek dediler beklemedeyim

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Apple hızlıdır ama bugludur. Tavsiyem Android.