iOS 12 Beta

Bu konuyu okuyanlar

srdrucgurz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
22add7ff8a16813164c74e637194ded3.jpg

tarıkhoca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
güncelleme tamamlandı diye yazı ekranda. alt tarafta güncellemenin başarılı olduğu yazıyor.izlenmesi gereken birkaç adım kaldı diyor. altta sürdür butonuna bastım bir saattir beklemede. ekran karardığında ana ekran düğmesine bas diyor. böyle bir şey başına gelen var mı

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
güncelleme tamamlandı diye yazı ekranda. alt tarafta güncellemenin başarılı olduğu yazıyor.izlenmesi gereken birkaç adım kaldı diyor. altta sürdür butonuna bastım bir saattir beklemede. ekran karardığında ana ekran düğmesine bas diyor. böyle bir şey başına gelen var mı

Hocam cihazı yeniden başlatmaya zorlayın. Keşke yedek alsaydınız. O kadar diyoruz :( OTA güncellemesinin risklerin bahsettim o kadar :( Dediğim gibi yeniden başlatmaya zorlayın umarım kurulumdan devam eder. Yeniden başlatmaya zorlamak için iPhone 7 ve sonrası için güç tuşu ve ses kısma tuşuna, öncesi modeller için güç tuşu ve ana ekran tuşuna aynı anda 10 saniye basmanız gerekmektedir.

tarıkhoca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
se için yeniden başlatma nasıl yaparız.fazla olmadı alalı telefonu ondan dolayı yedek almayı bilmiyordum

tarıkhoca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
pardon yazmışsınız yeni gördüm. bu arada çzüldü. çok teşekkürler

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
iPhone 7 Plus'a ios 12 kuran var mı varsa nasıl durum ?

srdrucgurz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bende yazılım çıkarılıyor da kaldı mecbur kapadım

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Arkadaşlar hey siri çalışıyor mu sizde ios 12 de

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Arkadaşlar Hey Siri çalışmayabilir, Son silinenler albümü kaybolmuş olabilir, Safari’de gizli sekme açamayabilirsiniz, ayarlarda arama yapamayabilirsiniz bunlar Ota ile yapılan güncellemeden sonra oluşabilecek sıkıntılardan bazıları. Temiz kurulum yapıp tekrar denemenizi öneririm :)

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Arkadaşlar Hey Siri çalışmayabilir, Son silinenler albümü kaybolmuş olabilir, Safari’de gizli sekme açamayabilirsiniz, ayarlarda arama yapamayabilirsiniz bunlar Ota ile yapılan güncellemeden sonra oluşabilecek sıkıntılardan bazıları. Temiz kurulum yapıp tekrar denemenizi öneririm :)

Sessiz komut verdiğim için çalışmıyormuş sesimi yükseltince çalıştı :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Dün gece İOS 12' yi yükledim OTA üzerinden. Yaklaşık yarım saat süren güncelleme sorunsuz sona erdi ve İOS 12 yüklendi Iphone 6S Plus telefonuma. Siri dahil, ayarlardaki arama ve safari deki gizli sekme olmak üzere herşey sorunsuz çalışıyor şükür. Takılma donma kasma hiç olmadı. Uygulamalar arası geçişler son sürat hızlı, görebildiğim çok fazla değişiklik yok ama daha koyu tema ve görüntü geldi bana göre hoş olmuş. Kurcalaya kurcaya göreceğiz. Sadece her zaman olduğu gibi batarya konusu yine sıkıntılı sabah 08.00' de şarjdan çıkardım şu an %87 maalesef şarj çok gidiyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim "Ayarlar" butonuna güncelleme geldiğinde sağ üstünde kırmızı renkli sayı gelmiyor ben güncelleme olup olmadığını göremiyorum bunun için ne yapmak lazım acaba?

Son düzenleme:

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
iPhone 5S'i olanlar beklemeden kursun kardeşimin 5S'ine kurdum neredeyse ios 10'daki performansında.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
iPhone 5S'i olanlar beklemeden kursun kardeşimin 5S'ine kurdum neredeyse ios 10'daki performansında.
Klavyeden boşluk tuşuna basarak imleç özelliğini dener misiniz? Rahatlığı hakkında deneyimlerinizi bekliyorum :)

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Klavyeden boşluk tuşuna basarak imleç özelliğini dener misiniz? Rahatlığı hakkında deneyimlerinizi bekliyorum :)
Tabii şimdi kardeşimden cihazı alıp deniyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Denedim bence gayet rahat ama boşluk tuşunu kısa bir süre basılı tuttuktan sonra devreye giriyor ve 3D Touch olmayan cihazlar için gayet güzel bir eklenti olmuş

Son düzenleme:

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Cihazı açıp kapattım düzeldi fakat ios 12 de pek gelişme yok gibi bana kalırsa.

Tabiki haklısınız ios 11 in gelişmiş şekli olarak düşünmek lazım görsel olarak bir gelişme ios 13 ile gelecek sanırsam bu güncelleme ile apple cihazlarımızın performansını arttırmayı planlıyor daha çok ve gözle görülür bir hızlanma var benim cihazımda