iOS 12 Beta

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar Hey Siri çalışmayabilir, Son silinenler albümü kaybolmuş olabilir, Safari’de gizli sekme açamayabilirsiniz, ayarlarda arama yapamayabilirsiniz bunlar Ota ile yapılan güncellemeden sonra oluşabilecek sıkıntılardan bazıları. Temiz kurulum yapıp tekrar denemenizi öneririm :)

Arkadaşlar Hey Siri çalışmayabilir, Son silinenler albümü kaybolmuş olabilir, Safari’de gizli sekme açamayabilirsiniz, ayarlarda arama yapamayabilirsiniz bunlar Ota ile yapılan güncellemeden sonra oluşabilecek sıkıntılardan bazıları. Temiz kurulum yapıp tekrar denemenizi öneririm :)
Sessiz komut verdiğim için çalışmıyormuş sesimi yükseltince çalıştı :)

BJKolik

Profesör
Dün gece İOS 12' yi yükledim OTA üzerinden. Yaklaşık yarım saat süren güncelleme sorunsuz sona erdi ve İOS 12 yüklendi Iphone 6S Plus telefonuma. Siri dahil, ayarlardaki arama ve safari deki gizli sekme olmak üzere herşey sorunsuz çalışıyor şükür. Takılma donma kasma hiç olmadı. Uygulamalar arası geçişler son sürat hızlı, görebildiğim çok fazla değişiklik yok ama daha koyu tema ve görüntü geldi bana göre hoş olmuş. Kurcalaya kurcaya göreceğiz. Sadece her zaman olduğu gibi batarya konusu yine sıkıntılı sabah 08.00' de şarjdan çıkardım şu an %87 maalesef şarj çok gidiyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benim "Ayarlar" butonuna güncelleme geldiğinde sağ üstünde kırmızı renkli sayı gelmiyor ben güncelleme olup olmadığını göremiyorum bunun için ne yapmak lazım acaba?

Son düzenleme:
Klavyeden boşluk tuşuna basarak imleç özelliğini dener misiniz? Rahatlığı hakkında deneyimlerinizi bekliyorum :)
Tabii şimdi kardeşimden cihazı alıp deniyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Denedim bence gayet rahat ama boşluk tuşunu kısa bir süre basılı tuttuktan sonra devreye giriyor ve 3D Touch olmayan cihazlar için gayet güzel bir eklenti olmuş

Son düzenleme:
Cihazı açıp kapattım düzeldi fakat ios 12 de pek gelişme yok gibi bana kalırsa.
Tabiki haklısınız ios 11 in gelişmiş şekli olarak düşünmek lazım görsel olarak bir gelişme ios 13 ile gelecek sanırsam bu güncelleme ile apple cihazlarımızın performansını arttırmayı planlıyor daha çok ve gözle görülür bir hızlanma var benim cihazımda

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
tb2dlh iOS 3
ozgursurme iOS 3
idris abra-1 iOS 2
F iOS 4
Batubenn iOS 5