iOS 12 Beta

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Direk telefon üzerinden güncelleme yaptım cihaz hızlandı ama hafif takılma oluyor animasyonlarda
Cihaz nedir hocam? iOS 11'in üzerine kurunca animasyonlar sapıtıyor,Safari gizli mod kalkıyor vs. Temiz kurulumdan sonra düzeleceğini umuyorum :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada temiz kurulum yapacak arkadaşlar YEDEK ALMAYI UNUTMAYIN!!! iTunes ile PC'ye yedek alırsanız hızlı ve güvenli olur 10-15 dk sürer ama buna değer :)

Son düzenleme:
Cihaz nedir hocam? iOS 11'in üzerine kurunca animasyonlar sapıtıyor,Safari gizli mod kalkıyor vs. Temiz kurulumdan sonra düzeleceğini umuyorum :)

Bu arada temiz kurulum yapacak arkadaşlar YEDEK ALMAYI UNUTMAYIN!!! iTunes ile PC'ye yedek alırsanız hızlı ve güvenli olur 10-15 dk sürer ama buna değer :)
İphone 7 plus temiz kurulum şart gibi

3.3 gb ipsw uzantılı dosya iniyor?

güncelleme tamamlandı diye yazı ekranda. alt tarafta güncellemenin başarılı olduğu yazıyor.izlenmesi gereken birkaç adım kaldı diyor. altta sürdür butonuna bastım bir saattir beklemede. ekran karardığında ana ekran düğmesine bas diyor. böyle bir şey başına gelen var mı

güncelleme tamamlandı diye yazı ekranda. alt tarafta güncellemenin başarılı olduğu yazıyor.izlenmesi gereken birkaç adım kaldı diyor. altta sürdür butonuna bastım bir saattir beklemede. ekran karardığında ana ekran düğmesine bas diyor. böyle bir şey başına gelen var mı
Hocam cihazı yeniden başlatmaya zorlayın. Keşke yedek alsaydınız. O kadar diyoruz :( OTA güncellemesinin risklerin bahsettim o kadar :( Dediğim gibi yeniden başlatmaya zorlayın umarım kurulumdan devam eder. Yeniden başlatmaya zorlamak için iPhone 7 ve sonrası için güç tuşu ve ses kısma tuşuna, öncesi modeller için güç tuşu ve ana ekran tuşuna aynı anda 10 saniye basmanız gerekmektedir.

stat counter