İOS 12 Beta

Bu konuyu okuyanlar

Berkanayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iOS 12 beta sürümünü yüklemelimiyiz tavsiye edermisiniz sayın SDN ekibi olarak

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Geliştirici değilsen kullanıcı için çok gerekli değil özellikle ilk beta. Yine siz bilirsiniz merak ettim demek için kurarsınız ama hataları olur elbette sonuçta beta

eemrkoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle yüklemelisin. Daha 2 gün önce telefonumu 11.4’e güncellemiştim. Hız konusunda afalladı telefonda biraz daha fazla ısınıyor. Uygulamalar arası geçiş, açılış sürleri 2 3 saniye uzadı. Fakat bu olumsuzluklar sarj %30’un altındayken oluyor. Umarım ios 12 ile daha işlevsel hale gelir diye umarken yaklaşık 10 dk önce İos 12’ye geçtim ve gayet beğendim. Yazdığım olumsuzlukların hiç birisi kalmadı. Özellikle hızlı ve akıcı şekilde kullanıyorum telefonu.İphone 5s telefon.

kemalcanaktuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Bence yüklememelisiniz. Suan beta oldugu icin bir cok sorunla karsilasabilirsiniz. Baskasinda sorun olmuyor diye sizde de olmayacak anlamina gelmiyor. Ben yuklemedim ama her betada oldugu gibi eminim bir suru bug, takilmalar vs yasaniyordur.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Hangi telefonu kullandığınıza bağlı

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Acele etmemekte fayda var sürüm düşürmeyi biliyorsanız yükleyin memnun kalmazsanız geri dönersiniz ama beta olduğu için sorun yaşamanız muhtemel

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Geliştirici değilsen kullanıcı için çok gerekli değil özellikle ilk beta. Yine siz bilirsiniz merak ettim demek için kurarsınız ama hataları olur elbette sonuçta beta
Geliştirici nasıl oluruz o konu hakkında bilgisi olan var mı?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
iOS12 iPhone X yüklemesini @Hakkı Alkan gerçekleştirmişti, YouTube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Yükledim telefonun şarjı daha fazla gitmeye başladı hava durumu yanlış gösteriyor bir uygulamada sorun yaşamaya başladım geriye dönemiyorum maalesef böyle giderse elveda Apple

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
İki uygulamada daha sorun yaşamaya başladım bu böyle olmaz

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Dostum bu beta surumu basbas bagiriyor herkes gelistirici degilseniz yuklemeyin diye. Tam surum daha cikmadi boyle sorunlar olmasi gayet normal cunku adi ustunde beta deneme surumu.
Eylül ü bekleyeceğim bakalım eğer sorun halen devam ederse elveda Apple diyecez

cevatemrekoyun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, sizlere sorum olacaktı. Öncelikle iPhone 5s 16 GB kullanıcısıyım. Cihazıma iOS 12.0 BETA sürüm yüklemesini yaptım. Fazla bir yenilik göremedim. Biraz kurcaladım ama Screen Time özelliği falan gördüm. Bazı ayarların tek yerde toplanması falan. Bildirimlerin toplu gelmesi her zaman çalışmıyor gibime geldi. Deneyimlerini aktaracak farklı bir 5s kullancısı varsa aktarabilir mi buradan?

Nameofdevils

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar teknoloji ile alakasız ama ben 11.sınıftan 12.sınıfa geçtim ve seneye üniversite sınavına gireceğim inşallah.
Ama benim matematik altyapım pek yok ve hedefim hukuk.Eğer şimdiden çalışmaya başlasam 25-30 çekebilir miyim netlerimi ve tyt (YGS) matematik konuları zor mu bahsedildiği kadar? Matematiğe ağırlık vermediğim için biraz korkuyorum anlatıldığı kadar zor mu?
Yardımcı olursanız sevinirim
Başlığım:tyt matematik

cevatemrekoyun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim daha o evreye var ama hukuk fakültesi istiyorsan matematik yanında Türkçeyi de iyi yapmalısınız. Matematik netiniz düşük olursa gerekenden 2-3 soru kadar. Türkçe netiniz ile o açığı kapatabilirsiniz. Ama yine de yarar var çalışmakta. Bu forumdan örnek vereyim; Shiftdelete kurduktan sonra Hakkı abi hedefine gelmiş, neden siz gelemeyesiniz? Saygılar.
Arkadaşlar teknoloji ile alakasız ama ben 11.sınıftan 12.sınıfa geçtim ve seneye üniversite sınavına gireceğim inşallah.
Ama benim matematik altyapım pek yok ve hedefim hukuk.Eğer şimdiden çalışmaya başlasam 25-30 çekebilir miyim netlerimi ve tyt (YGS) matematik konuları zor mu bahsedildiği kadar? Matematiğe ağırlık vermediğim için biraz korkuyorum anlatıldığı kadar zor mu?
Yardımcı olursanız sevinirim
Başlığım:tyt matematik
ha

birolalıcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Tam sürümü gelince yüklemenizi tavsiye ederim hocam.

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Public beta ile app store ye giremiyorum sizde varmı bu sıkıntı

Ekli dosyalar

• E859D053-2CF1-47B8-B62A-600EC5C07051.png
    E859D053-2CF1-47B8-B62A-600EC5C07051.png
    145.8 KB · Görüntüleme: 532

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Telefonu sıfırlamak zorunda kaldım,ne app store ye giriyor,ne iphone mu bul u kapatıyor,icloud dan çıkış yap dedim,sonra vazgeç dedim,iphone mi bul kapanmıştı,açmaya çalıştım açılmadı,bir sürü bug var

cevatemrekoyun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, bende bir problem olmadı. Cihazım iPhone 5s. Sadece pil konusunda hızlı tükendiğini düşünüyorum. Bu arada iOS 12 Public BETA 2 geldi ona geçmediğiniz için olabileceğini düşünüyorum. Ama size tavsiyem beta bitene kadar iOS 11'de kalmanız ben üşendiğim için çıkana kadar beta sürümde kalacağım veriler gitmesin diye.

123ara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone hangi modeli kullanıyorsanız kullanın ama size tavsiyem sakın beta yuklemeyin neden mi benim şikayetim şu betalar sitabil çalışmaz bide telefonu ısınmasına yol açar siz siz olun Eylül de çıkıcak olan ios 12 bekleyin zaten kaç ay varki az daha sabredin zaten hakkı abide bi videoda beta yuklemeyin demişti.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefonu sıfırlamak zorunda kaldım,ne app store ye giriyor,ne iphone mu bul u kapatıyor,icloud dan çıkış yap dedim,sonra vazgeç dedim,iphone mi bul kapanmıştı,açmaya çalıştım açılmadı,bir sürü bug var
ÖNCELİKLE MERHABALAR İTUNESE BİLGİSAYARDAN GİRİP İPHONE NA GERİYÜKLE YAPIP VE SIFIRDAN BAŞLAT YAPAR İSENİZ SORUNUNUZ ÇÖZÜLÜR

---- Mesajlar birleştirildi ----

ÖNCELİKLE MERHABALAR İTUNESE BİLGİSAYARDAN GİRİP İPHONE NA GERİYÜKLE YAPIP VE SIFIRDAN BAŞLAT YAPAR İSENİZ SORUNUNUZ ÇÖZÜLür

Son düzenleme:

anestezici25

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Sonbaharda tanıtılması beklenen Yeni iPhone’ların görüntüsü sızdı!
Apple’ın tanıtacağı yeni iPhone modelleri ikinci nesil iPhone X, iPhone X Plus,ve iPhone SE 2 birlikte görselleri internette sızmaya devam ediyor. Yeni İOS 12’li iPhone’lar merakla bekleniyor.